Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szőrtelenítő krém használata...

A szőrtelenítő krém használata előtt (első alkalommal) mit tegyek a lábammal, hogy később ne fájjon, ne pirosodjon be? Meddig lehet ezek után szőr mentes majd a lábam?

Figyelt kérdés
13/L:)
2013. jún. 25. 15:43
 1/4 anonim válasza:

Én használtam tavaly nyáron és nem pirosodott be tőle, és nem is fájt. Szőrtelenítés után egy órával körülbelül testápolóval kend be!

2-3 max 4 napig marad szőrtelen a lábad, szinte ugyanaz mint a borotva csak más módszer, ráadásul káros is a kémiai anyagok miatt! (Én ezért hagytam abba, még időben)

De sok sikert! :D

2013. jún. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szőrtelenítő krémet használok régóta. Kb egy hétig bírja ki hogy ne kelljen csinálnod. Egyáltalán nem fáj és nem is pirosodik ki a bőröm. Én egyből beszoktam kenni testápolóval a bőröm amint lecsináltam vele. Viszont dezodort nem használok akkor mikor a hónaljamat csináltam le vele majd csak másnap.
2013. jún. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szőrtelenítő krémtől se nem pirosodik be, se nem fáj. Ha mégis akkor allergiás vagy rá, akkor meg ne használd. Ugyanolyan hatása van mintha borotválnád a szőrt. Nem tartós. 1-2 nap után már kezd kinőni. Én nem ajánlom.
2013. jún. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy nem tesz kifejezetten jót az egészségednek, alapból nem valami tartós, nem irritál viszont büdös
2016. febr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!