Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » HAJGYÓGYÁSZ! Valakinek már...

HAJGYÓGYÁSZ! Valakinek már segített? én ma voltam 37ezerért kevert ilyen pakolásokat sampont stb. valakinek használt? Ha igen mennyi idő után?

Figyelt kérdés

2013. jún. 25. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Én először 24E körül hagytam ott nála, ebben volt minden: mosás előtti szérum, "személyre szabott" sampon (minden olyan összetevőt tett bele ott a hajgyógyász, ami az én problémámat gyógyította), hajpakolás és hajbalzsam. Azt hiszem 2 hónap után kellett hozzá először visszamennem, és látványos volt a javulás, rengeteg új hajam nőtt, és a zsíros korpám is kezdett látványosan visszaszorulni. Egy idő után már elég volt a sampont használnom, az olyan 4000 körül volt, és teljesen rendbejött a hajam. Életem egyik legjobb döntése. De pár hónapja volt egy ilyen kérdés, ott is olvashatsz még sikerélményeket.


Összegezve: türelem, majd ha legközelebb visszamész hozzá látni fogod, mennyivel másabb lesz a hajad és fejbőröd képe a monitoron :)

24L

2013. jún. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

igen, nemrég olvastam egy lánynak a tapasztalatait itt gyk-n (lehet hogy te vagy az?:D) asszem egyetemista volt.. huszon valahány éves.. de már nem találom :/ pedig ő jól leírta..


na de remélem hogy használni fog :D mert sok pozitív meg negatív véleményt is olvastam..

2013. jún. 26. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!