Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első ráncokra milyen szérumot/...

Első ráncokra milyen szérumot/krémet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Konkrét terméknevekre lennék kíváncsi,ami nektek bevált. Használok hidratáló nappali és éjszakai krémet,de úgy érzem,vagy utóbbit kéne speciálisabbra cserélnem,vagy szérum kellene.

Sose volt még drága krémem és a legolcsóbb legjobbat keresem,de tudom,még mindig gazdaságosabb 30 előtt felvenni a harcot..:-)


2013. jún. 26. 02:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Elárulok neked egy óriási titkot.


Ha rossz a genetikád ebből a szempontból, akkor akármilyen drága vagy jó minőségű krémet is kensz magadra ráncosodni fogsz.

Ha jó a genetikád, akkor meg tiszta vízzel is moshatod az arcodat, akkor is szép sima marad sokáig.

Csodaszerek nincsenek, vegyél jó, középkategóriás nappali és éjszakai krémet (Nivea, Garnier...), minden este tisztítsd meg az arcod, használj kevés sminket, ne dohányozz, ne napozz sokat és ennél többet nem tehetsz a szép bőrödért.

2013. jún. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hm,akár lehetnél kozmetikus is!:-)
2013. jún. 27. 23:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok kozmetikus, tapasztalatból mondom. 39 éves vagyok és a korosztályomnál egyértelműen látszik, hogy valaki vagy szerencsés genetikailag vagy nem. Ha nem, akkor csak a drasztikus plasztikai sebészet segít, a krémek semmit sem javítanak a helyzeten.

Ha igen, akkor pedig teljesen mindegy, hogy mit ken az arcára, akkor is szép és fiatalos marad a bőre. (természetesen hidratálni azért nem árt)

2013. jún. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!