Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hatékonyak az otthoni IPL...

Hatékonyak az otthoni IPL szőrtelenítő készülékek, megéri rá beruházni? (pl. Remington)

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 07:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne
2013. jún. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%

Nem, mivel egy ilyen gép kezeléséhez - jó esetben - megfelelő szaktudás kell, mert komoly elméleti tudás sem árt hozzá, a gyakorlat már csak hab a tortán. És ha belegondolsz, a remington mióta foglalkozik professzionális KOZMETIKAI gépek gyártásával?

Most nem azért, de mi lesz a következő, amit otthoni használatra fognak árulni? Plasztikai sebész készlet?? Lényegében már csak az van vissza...

2013. jún. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én vettem itthonra Remingtont és nekem nagyon bevált, pedig még nem is használom régóta, mondjuk tény, hogy sötét szőröm és világos bőröm van, ami az IPL-hez a legmegfelelőbb.
2013. jún. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Külföldi oldalakon nézegettem a véleményeket róla és elég vegyes volt. De ezt olvastam én is, hogy csak sötét szőr esetén működik és ha emellett még világos is a bőr. Ezenkívül az otthoni gépek 6-10 Joule energiával működnek, a szalonokban pedig 60 Joule-os gépek vannak. Bár azt mondták, hogy hatásos az otthoni IPL gép, csak éppen tovább tart, több kezelés kell vele, mint ha elmegy az ember egy szalonba. Mindenesetre személyes tapasztalatok érdekelnének, hogy kinek vált be.


Utolsó válaszoló, neked milyen készüléked van? IPL6000?

2013. jún. 27. 08:26
 5/7 anonim ***** válasza:
IPL5000 és 40.000-ért vettem 3 új égővel (használtan, de csak 5-öt villantottak vele, mert ajándék volt és az eladónak így nem volt rá szüksége).
2013. jún. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Remington IPL 6000-est használok, a barátnőm 4000-est. Van aki meg van elégedve vele, van aki nem. Nekünk bejött, akinek nem az meg úgy is eladja a készüléket (így sokkal jobb áron meg lehet venni). A lámpa ára risztó lehet sokaknak, de van olyan aki felújítja és én is azt használom. Lényegesen kedvezőbb így a "rezsi".
2013. szept. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

IPL6000-esem van, anyuval használjuk közösen és mindkettőnknek bejött. A kontraszt elég nagy, világos a bőrünk és sötét a szőrünk. Mégcsak a negyedik kezelésen vagyok túl, de a változás már így is látványos (anyunál méginkább). Én nem csalódtam benne.

Ami szakértelem kell hozzá, az nagyjából egyenlő a nullával.

Pont a minap számolgattuk, hogy ha ugyanezt kellett volna egy klinikán kifizetnünk, akkor már bőven visszahozta a gép az árát. Ott sem garantálják az eredményt, a gép esetében sem, tehát úgy voltunk vele, hogy 50-50. Nekünk eszünk ágában sincs túladni rajta.

2014. febr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!