Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 2 mosás után minden festéket...

2 mosás után minden festéket ledob a hajam?

Figyelt kérdés
Fél éve teljesen leszőkíttettem majdnem fehérre, de rájöttem, hogy nem az én színem, azóta próbálok tőle szabadulni, de egyszerűen semmi sem fogja be. A hajamat nem tette tönkre a szőkítés, nem volt töredezett, száraz, semmi, azóta végigmentem a teljes színskálán, hátha valamelyik jó lesz, de mindent ledob maximum 2 mosás után. Most tartok a kékesfeketénél, egy hete festettem, de már most sötétszürke az egész, vöröses fénnyel. Múlt hónapban levágattam teljesen rövidre, mert egyszerűen annyira ronda volt az egész ilyen kopottan, de megint festenem kéne hogy legalább vállalhatóan nézzen ki, szörnyen ronda a színe, mint a mocsár. Mit lehet ezzel kezdeni? Nem drogériás festékkel festettem, fodrászkellékesnél vettem. Ha tudtok, adjatok valami tanácsot, mert már a fodrászom is csak pislog, hogy ez mitől lehet. :(
2013. jún. 26. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
én is sokáig így voltam vele,most kallos colorst használok,ez bírja eddig a legjobban,szerintem te is próbáld ki,hát ha a te hajad is bírni fogja
2013. jún. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

huu nagyon vigyázz ennyi festéssel :/ egy ismerősöm ugyan így járt mint te, őő is így csinálta, de most a haja nem nő semmi.. olyan neki mint a kefe szó szerint :/ kb most a hajának olyan 4 színe van, és össze vissza festeti..

meg tapasztalatból mondom tudom milyen lehet.. nekem a hajvégem dobja le folyamatosan a festéket..de nem annyira mint neked ... próbáld ki a palettet vagy a syoss-t.. szerintem ezek jók..

2013. jún. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!