Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntethetem el az...

Hogyan tüntethetem el az arcomról és a hátamról a barna pöttyöket (az arcomon sok apró van, a hátamon pedig nagyok), amelyeket a pattanások okozták?

Figyelt kérdés
Nem birom ki, hogy ne nyomkodjam. Régebb alapozóval takartam el( amennyire lehetett), de most itt a nyár, s szeretnék a strandra menni, és nem szeretnék festett bőrrel járkálni, mivel nem egészséges. Milyen háyi módot javasoltok (orvosi beavatkoás nélkül), s ezek mennyi idő alatt hatnak? Az aloe verás termékek segitenek? Vagy esetleg a testápoló?

2013. jún. 26. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is, a foltokat nem a pattanások okozták, hanem te. Nem tudom megérteni mire jó, ha nekiesel a bőrödnek és megkínzod, utána meg sírsz, hogy hogyan néz ki. Járj rendszeresen kozmetikushoz, akkor nem lesz ilyen problémád. Egyébként a foltokat is inkább bízd rá, te már eleget tettél a bőrödért...
2013. jún. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kozmetikus tudja halványítani őket.
2013. jún. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!