Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok a Dm- Balea...

Mit gondoltok a Dm- Balea termékekről?

Figyelt kérdés
Vettem nemrég egy pár saját márkás Baleás cuccot, (tusfürdő, hajbalzsam, arcpakolás, arclemosó) és nagyon bejöttek nekem. Most szeretnék beszerezni arckrémet, arctisztítót. Van aki már használt ilyet? Melyiket ajánlaná? Vélemények? T-vonalban zsíros a bőröm, máshol száraz, nagyon érzékeny.
2013. jún. 27. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a termékeket, meg vagyok velük elégedve. Az arctisztitót meg kifejezetten ajánlani tudom, mert nekem bejött:)
2013. jún. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem is jó termékek és ár-érték arányban is jók. szerintem neked vegyes bőrre való krém kéne.
2013. jún. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem megfelelőek!
2013. jún. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Név szerint tudnátok említeni egy párat, amit kipróbáltatok? Milyenek voltak?
2013. jún. 27. 15:04
 5/8 anonim ***** válasza:

A samponjaikat nagyon szeretem (sosem volt még ilyen hatásos szőkesamponom), a hajolaj egy csoda, sminklemosóból és testvajból is csak Balea-t veszek.

Az arctisztítójuk jó, de nekem az Essence uborkás gél jobban bevált, árban ugyanott van.

Az arckrémek közül egyet szerettem, ami megszűnt, a többiről nem tudok nyilatkozni.

2013. jún. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly nyáron a szőke hajra való balzsamot használtam, hát valami fantasztikus volt! Szőkésbarna hajam van, nem azért vettem, hogy szőkébb legyek, egyszerűen megtetszett és gondoltam biztos jól ápol hiszen a szőke haj általában szárazabb. Sokkal szebb fénye volt a hajamnak, intenzívebb lett a színe, mindemellett nagyon jól ápolt, puha volt. A balzsam mellett vettem néha 1-1 kis tasakos balzsamot vagy hajkúrát, azok is mind beváltak kivétel nélkül. :)

Hajvégápolóm is volt már 2 a baleától, mindkettővel elégedett voltam, a maga módján tették a dolgukat. Viszont, ha kifogy a készletem itthon, váltani fogok szilikonmentes hajápolásra. :)


A kedvenc arckrémemet szintén a baleánál találtam meg, a nature nappali arckrém személyében. Kellően hidratál, nem zsírosítja a bőröm, nem hagy maga után zsíros érzetet, könnyen beszívódik, szóval nekem bevált.

Ezen kívül arcmaszkot próbáltam még többfélét, volt, ami nagyon bejött, volt, ami kevésbé.

A száraz bőrre való testápoló teje fantasztikus. Kicsit nehezen szívódik be, de nagyon jól hidratál. Korábban télen minden nap kenhettem magam, olyan száraz volt a bőröm, ezzel 3-4 naponta is elég. :)


Ár-érték arányban szerintem egész jó termékek, de ki kell tapasztalni, kinek mi válik be tőle. Nekem pl. a tusfürdők nem igazán váltak be, és az illatos testápolók sem.

2013. jún. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ezek szerint nem csak én bolondultam bele ezekbe a termékekbe. Nagyon megtetszett nekem a tusfürdő először, majd a hajbalzsam és így tovább. És újabb dolgokat is szeretnék kipróbálni, mert nagyon jó dolgokat hallottam róla, na meg, hogy sokkal kevesebb méreg van benne, mint néhány drágább szerben.
2013. jún. 27. 21:07
 8/8 anonim válasza:
Én a tusfürdőjét használom, illetve az arcradírját ami pattanásos , miteszeres bőrre való. Szerintem nagyon jók a termékeik és az áruk is megengedhető.
2013. aug. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!