Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Patikában vettem egy hidratáló...

Nathan_young kérdése:

Patikában vettem egy hidratáló krémet, ami vitrinbe volt zárva, mikor hazaértem mégis arra lettem figyelmes, hogy szokatlanul könnyű a tubus, sajnos félelmem be is igazolódott, hogy szinte üres. Mit lehetne ebben az esetben tenni?

Figyelt kérdés

Nem akarom szó nélkül hagyni a dolgot, mert eléggé dühít így, hogy nem egy DM-es, polcra kirakott párszáz forintos krémről van szó, hanem egy közel 8ezer forintos elzárt dologról beszélünk.


Gondolom ha visszaviszem kiröhögnek, ennyi erővel bárki visszavihetné az elhasznált tubusát, hogy már így kapta kézhez...


2013. jún. 27. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Én visszavinném, főleg ha megvan a blokk meg a doboza. Egy próbát megér, ha meg nem hiszik el, hogy most vetted, kéred a panaszkönyvet. A szavideje jó amúgy?
2013. jún. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mégis mit? Visszamész a blokkal és kész.

Vagy hisznek neked, vagy nem.

Vagy elkéred a vásárlók könyvét vagy nem.

A fellépésen múlik az egész.


Ha nem próbálod meg, akkor biztos, hogy csak a dühöngés marad.

2013. jún. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mi lett?
2022. jún. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Gyónd meg a papnak!
2022. júl. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mit?
2022. júl. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!