Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tapasztalt fodrászok? Szerinte...

Tapasztalt fodrászok? Szerintetek jól állna a félhosszú hajamhoz?

Figyelt kérdés

Már régóta félhosszú, hullámos hajam van és szeretnék változtatni rajta. Az arcom kissé kerekded, pufókás és most ehhez illő frizurát szeretnék. Arra gondoltam, mivel már vagy 10 évvel ezelőtt volt utoljára frufrum, hogy most csináltatok egyet és ki szeretném egyenesíteni a félhosszú, hullámos hajamat. Tudom, örök téma, hogy akinek egyenes haja van, az hullámos hajat szeretne, akinek viszont hullámos a haja sz pedig egyeneset. :DD

Szóval? Kerekded arcformához illene? És a frufru? Inkább félfrufru?



2013. jún. 28. 17:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Életkort lehagytam : 22/L
2013. jún. 28. 17:48
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha számít akkor hozzáteszem, hogy magas homlokom van.
2013. jún. 28. 18:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem féloldalas frufrut kellene vágatnod. Az egyenes haj kerek arcformához passzol, mert nyújtja az arcodat.
2013. szept. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!