Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek a fekete vagy egy...

Szerintetek a fekete vagy egy sötétebb vörös haj állna jobban?

Figyelt kérdés

nem tudok dönteni a 2 szín között :D most amolyan seszínű barna vagyok,nyáron kicsit szőkésebb


[link]


2013. jún. 28. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a vörös, annak is inkább egy világosabb árnyalata. Kedves arcod van, a fekete lehet nagyon szigorítana a vonásaidon.
2013. jún. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vörös, világos a bőröd, a fekete nagyon sápasztana
2013. jún. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyik sem. Én a barna egyik árnyalatára szavazok, de inkább a világosabbaka.
2013. jún. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Vörösre szavazok :) Neked szerintem nem állna jól a fekete :/

N

2013. jún. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat,azt hiszem vörös leszek,főleg hogy félig-meddig zöldes a szemem,remélhetőleg kicsit kiemeli majd :)
2013. jún. 29. 09:04
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sem a fekete, sem a sötétebb vörös nem állna jól. Viszont egy kellemes világosbarna igen. Tök helyes arcod van, nehogy elrontsd egy ennyire drasztikus hajszínnel, ami, ha nem tetszik, egy örökkévalóság mire kiszeded.
2013. jún. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A sötét színek sztem is túl drámaiak lennének az arcodhoz, szemedhez. Öregítenének, hidegebbé tennének. Egy vmivel világosabb vörös a melegebb fajtából pl. sokkal jobb lenne.
2013. jún. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
végülis befestettem,bordóra ami minden fényviszonyban más színű,hol szinte fekete,hol kifejezetten vörös,hol lilás. nekem nagyon tetszik és kaptam jópár dicséretet,a barátom folyamatosan simogatja meg túrja hogy milyen szép lett és puha :) kicsit izgultam hogy milyen lesz a végeredmény de elégedett vagyok vele :) köszönöm mindenkinek a választ!
2013. júl. 1. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!