Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Linkelnétek nekem minőségi...

Linkelnétek nekem minőségi fekete, vagy vörös natúr henna hajfestéket? Esetleg észrevételeket tippeket ezzel kapcsolatban tudtok mondani?

Figyelt kérdés
pontosabban henna tartalmút keresek,nem tudom hol találok ilyet,sötétbarna hajat szeretnék befesteni.köszönöm ha válaszolsz.:)

2013. jún. 29. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt nézegethetsz a Khadi márkájú festékek között. Nekem mogyoróbarna van, még nem próbáltam, ez lesz az első alkalom, de már egy ideje hennázom a hajam. Az itt található hennát és indigót használom.

2013. jún. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi ezt a fajtát már én is néztem de ez tartós,és nekem olyan kéne aminek a színe max. 3-4 hétig marad a hajon.De azért köszi :)
2013. jún. 30. 11:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja értem. Hát az indigó ennyi idő alatt mindenképpen kikopik - sajnos - a hajból, de a henna viszont nem. De olyan nincsen, ami teljesen kikopna. Legalábbis nem 3-4 hét alatt, mert a henna elég nehezen kopik. Bár azt el tudom képzelni, hogy ha nem ilyen "gyengéd" hennázott hajra való sampont használsz, hanem rendes drogériás szulfátosat, akkor az segíti kikoptatni.
2013. jún. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem is tudtam,hogy az indigó hamarabb kikopik a hajból mint a henna ,köszi :)ha pár hónapja használtam hennás hajszínezőt akkor most használhatom ezt a festéket: [link]

? köszi

2013. jún. 30. 12:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon használhatnál normális festéket is. A hennának az a lényege, hogy természetes és nincsenek benne vegyszerek. Ha nem tiszta hennát alkalmazol akkor úgyis tele lesz mindenféle káros anyaggal.
2013. jún. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké,majd legközelebb teljesen természetes hajfestéket használok,köszi :)
2013. jún. 30. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!