Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Képet keresek olyan hajakról...

Képet keresek olyan hajakról ami hasonlít a DmC-ből Dante hajára :D Linkelnétek párat?

Figyelt kérdés

Szóval, hasonló hajstílust szeretnék. ( két oldalt felnyírt, középen kócos, amit nem kell zselézni/lakkozni, de jól áll :) )

Biztos van pár őrült fanatikus aki levágatta olyanra a haját. Én is hasonló hajat szeretnék, de sajnos nem igazán találtam fotókat csak ingame képeket. Azokat meg nem igazán mutogatnám a fodrásznak :P



2013. jún. 30. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Először azt hittem a régi design szerinti hajat szeretnéd, és nem értettem, mire fel a felnyírt haj :D

Képet sajnos nem tudok, én sem tudom hogy keress rá, de mondd azt, hogy oldalt legyen rövidebb, középen pedig hosszabb. A hosszt pedig mutatod, hogy mennyire.

2013. jún. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A régi design nekem nem állna jól, annyira nem is sűrű és erős a hajam sajnos :| Viszont ez jól állna szerintem.

Amúgy én is arra gondoltam, hogy azt mondom a fodrásznak amit te is :P Csak valami konkrétabbat szeretnék azét kérdeztem. Remélem azért tud majd valaki képet küldeni.

2013. jún. 30. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!