Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke hajszín tényleg tönkrete...

Szőke hajszín tényleg tönkreteszi a hajat?

Figyelt kérdés
Ki szeretném próbálni a szőke hajszínt. Jelenleg vörös a hajam. De ez lényegtelen mert a peroxid mindenre képes :) van aki szőke és megbánta és soha többé nem szeretne szőke hajat? miben teszi tönkre?

2013. jún. 30. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:

hogy lenne lényegtelen a vörös haj? pont az a lényeg hogy a vöröset a legnehezebb másmilyenre festeni ( meg még a feketét)

ha fodrász csinálja akkor is 6-7 alkalom mire eléred azt a színt amilyet szeretnél, amúgy narancssárga lesz először és igen szét fogja roncsolni a hajadat olyan lesz mint a vatta... jó tanács: először barnára festesd majd minden alkalommal egyre világosabbra... végül elérsz a szőkéhez.

2013. jún. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Az előttem szóló szavát tartsd be pontosan...és nem fog tönkremenni a hajad :)
2013. jún. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is egyetértek az elsővel!


Nekem sötétbarna az eredeti hajszínem, és kiszívattam, hogy pirosra festhessem. Nem bántam meg, de fél év után visszafestettem barnára, mert már egyre nehezebb volt befogadni színezővel, ahogy mondták, vattaszerű lett.

2013. jún. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sötétszőke hajam van, azt festem egész világosra. Ha normálisan van megcsinálva és utána ápolod akkor szerintem nem lehet gond. Bár az én hajamnál nem olyan drasztikus a változás, a vége se törik túlzottan.
2013. jún. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tönkreteszi, persze, de szerintem a fekete sokkal rosszabb, meg fodrász is megmondta, hogy nem is a szőke a "legpusztítóbb", hanem a fekete. Amúgy anyum is szőkére festeti (vaníliaszőke, szóval nem hidrogén) marha jól áll neki, és mióta vitaminokat szed, nő a haja, mint a gomba:) És semmi töredezése nincs.
2013. júl. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor leheth én is barna leszek és majd úgy világosabb világosabb :) És milyen vitamint szed az anyukád? :)
2013. júl. 2. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!