Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki tud olyan szert-gyógysz...

Valaki tud olyan szert-gyógyszert stb. ajánlani amitől gyorsabban nőne a hajam? Eléggé töredezik és hullik is kicsit. Szőke vagyok. Várom a tippeket

Figyelt kérdés

2013. jún. 30. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
A szoke az, ami a leggyatrabban nő, torik, es soxor egy adott hosssznal tovabb nem akar noni. En legalabb 15 evig folyamatosan az voltam. De borzasztoan tonkre ment. Szal vagy csattos pothaj, ami ugye nem javit, csak esztetikailag, vagy festesd be, mojdjuk barnara! En ezt tettem.
2013. jún. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézzél utána a ricinusolajnak. ;)

Belsőleg B-vitamin kapszula szedését ajánlom, és sok gyümölcsöt, zöldséget, na és napi 2 l folyadék.

A töredezett hajvégeket sajna le kell vágnod. :)

Sok sikert!!

2013. jún. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm. ricinus olaj pakolást szoktam rátenni hajmosás előtt (olaj tojás sárgája ricinusolaj citromlé) hajpakolás balzsamok .... meg a revalid vitamint szedem :)
2013. júl. 1. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!