Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a göndör hajamma...

Fd.motor kérdése:

Mit csináljak a göndör hajammal, mert amikor megmosom akkor jó meg minden, de éjszaka elfekszem és reggelre egy szénaboglya lesz valami tipp ellene?

Figyelt kérdés

2013. júl. 1. 22:06
 1/7 anonim válasza:
kicsit vizesen fond be és akkor szép hullámos lesz reggelre
2013. júl. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Több módszer közül választhatsz, érdemes kipróbálni őket, majd meglátod, melyik a legjobb. Az a fontos, hogy ne legyen szabadon kiengedve a hajad éjszaka, mert akkor tudod elfeküdni.


Először is célszerű göndörítő hajhabot használni hajmosás után. Éjszakára pedig jó megoldás lehet a már említett fonás, vagy a több kisebb konty készítése, amit hullámcsattal tudsz rögzíteni, esetleg a szivacsos hajcsavaró. Ha nincs szivacsos hajcsavaród, helyettesítheted zoknival vagy alufóliával is. :)

2013. júl. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
En ugy alszok évek ota, hogy a kezem a fejem alatt van igy a hajamot nem nyomom el.
2013. aug. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én egyszerűen kiveszem a hajamat a fejem alól, és nem tudom elaludni :D
2013. aug. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én felszoktam kötni betekerem jó erősen és körbetekerem a csurin és arra mg egy hajgumi. Az az balerina konty. Ami így néz ki kb: [link]
2013. szept. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én mikor elhatározom,hogy holnap göndör hajjal megyek akkor reggel mosom meg a hajam majd használok balzsamot és fésülés nélkül megszárítom.Utána hajlakkal befújom.
2013. okt. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Van egy nagyon jó módszer. Veszel ricinusolajat a gyógyszertárban, megmosod a hajad vizes hajadra rákened a ricinust, 2 óráig rajta hagyod.A hajadat nem szárítod meg!! Letelik a 2 óra megmosod újra egyszer a hajad samponnal, aztán megszáríthatod! :D Nagyon jó, és nekem bejött. Északára meg szerintem tényleg balerina kontyba kontyold be a hajad. Esélye sincs szétjönni se elfeküdni ha jól megcsinálod hidd el!!
2013. okt. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!