Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elég rakoncátlan hajam van,...

Elég rakoncátlan hajam van, ezért szinte minden nap használok hajvasalót, de inkább csak a fufrumat egyenesítem, nem az egész hajamat. Hogyan ápolhatnám, hogy egészséges és erős maradjon? A hajfesték jobban igénybe veszi a hajat, mint a hajvasaló?

Figyelt kérdés
Bár már régóta egyenesítem, de nem látszik meg rajta, picit töredezett, de félek, hogy hosszú távon tönkreteszi. Most L'oréal regeneráló balzsamot használok, de gondoltam Revalid hajerősítő tablettára is.
2007. szept. 24. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:
mind a 2 károsítja . nos csináld azt hogy miután megmosod akkor röktön nagyon alaposan fésüld ki használj vagy egyenesítő vagy fésülést könnyítő samont
2007. szept. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a hajerősítő ilyen téren nem segít vagasd le a fodrásszal a végéből egy picit mindenképp igy talán könnyeb lessz kezelned
2007. szept. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hosszú távon a hajvasaló károsítja a hajat ezért használj még a balzsam mellé hővédő sprayt osis-flatliner.
2007. okt. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!