Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhosszabítás- mennyi hajat...

Hajhosszabítás- mennyi hajat vegyek?

Figyelt kérdés

a cityszépségszalonban szeretném csináltatni, mert elég szépek a munkái, és megbízhatónak tűnnek. lapocka alá- melltartóig ér az eredeti hajam, és dérékig érőnél egy kicsivel rövidebbet szeretnék. hajfelvarrással fogom csináltatni, mert ez nem károsítja sem a póthajat, sem a sajátom, mert nem használnak vegyszert,és 1-2 évig tudom használni ugyanazt a póthajat, kb 3 havonta újrarakatva. Európai sötétbarna hajat szeretnék, de nem tudom, hogy ahhoz, hogy termézetes, dús hatást érjek el, hány g póthajra van szükségem. indiai hajon gondolkodom még, mert áll. kb feleannyiba kerül, és gyakori a sötétbarna-fekete haj, és jó dús, tovább bírja, viszont egy oldalon azt olvastam, hogy pont hogy rövid ideig bírja.

Örülnék, ha segítenétek, és elmagyaráznátok, de kérem csak azok írjanak, akik konyítanak a hajhosszabbításhoz, a zöld kéz minden hasznos válaszadónak megy :)

18/L



2013. júl. 2. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!Egyébként a keratinos sem károsít, az sem vegyszer :) De igen, annál megvan a veszély, hogy néhány tincs néha lepottyan.

Ezt igazából a fodrásztól kellene megkérdezned, aki felvarrja, mert mi nem látjuk mennyi hajad van és milyen vastag.

Az indiai hajban is vannak jó minőségűek, de sajna több a rossz és nehéz kifogni, főleg nem hozzáértő szemnek.

Sok van ami nem is szálírányú és az első mosás után kezelhetetlen lesz.

A jó minőségű, európai hajnál nincs jobb, csak ugye ezt árban is meg kell fizetni.

Ha fodrász rendeli az a legjobb, mert ha baj van vele mehetsz reklamálni, viszont ott meg ha olyan az illető drágábban is adhatja a hajat mint ahogyan vette(ismerek sok ilyet)és még a felrakást is fizeted.

Te tudod mennyire bízol a fodrászodban.

2013. júl. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Erika.Kelemen válasza:

Én szerintem mindenképpen európai hajat vegyél (ami a te saját hajadéhoz hasonló szerkezetű). Bár van az indiaiban is jó minőségű, de nehéz olyat találni. A felvarrást én is jobban szeretem (nekem is az van most) mert természetesebb hatása van. De még a csomózással felrakott haj esetében is természetes és dús hatást tudsz elérni. (Ilyenem is volt:)

Ha varratni akarsz el kell döntened, hogy csak pár sort akarsz felrakatni, vagy a teljes fejet akarod bevarratni.

De szerintem mielőtt elszánod magad beszélj olyanokkal akik tényleg értenek hozzá. Kérdezz meg személyesen más fodrászokat is, hogy Ők mit mondanak! Ez nem kerül semmibe:) Utána pedig a kapott információk alapján te pontosan el fogod tudni dönteni, hogy Neked mi a jó! A neten több hajhosszabbítónak is megtalálod a számát, az üzlet címét. beszélj velük. Én is ezt csináltam! Ha gondolod beszélhetsz az én fodrászommal is. Nagyon ügyes és lelkiismeretesen dolgozik! Csak ajánlani tudom.

A kell elküldöm priviben!

2013. nov. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!