Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Még mindig ciki fiúknak a...

Még mindig ciki fiúknak a hónaljszőr?

Figyelt kérdés

Kedves tizenéves lányok!

Még azután is cikinek tartjátok, ha veletek hasonló korú fiúnak szőrös a hónalja, miután világsztárok, többek közt Zac Efron, Justin Bieber és a One Direction sem borotválja?

Fiúk véleményére is kíváncsi vagyok.

Életkort is írjatok!



2013. júl. 3. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Miért lenne?Buz1k borotválják.
2013. júl. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
nem ciki, gusztustalan
2013. júl. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
79%
Én pasi vagyok 16éves, eléggé szőrös a hasam a lábam, karom is nő a szakállam. Magyarul én eléggé ilyen alkat vagyok. A hasamat nem borotválom, bár sokak szerint undorító meg minden, de engem nem zavar, a hónaljszőr annál inkább. Az már önmagában csak tisztálkodási szempontból sem jó pl én elég könnyen izzadós fajta vagyok (nem vagyok kövér), és mint tudjuk a szőrzeten előbb tapad meg a baktérium, és így a szőrzettől előbb, és büdösebb lesz izzadáskor az ember. Én semmiben nem azt nézem, hogy ciki vagy nem, hanem én, hogy látom könnyen. Szerintem te is hasonlóan gondolkodj :-)
2013. júl. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
63%

én lány vagyok, és nekem nagyon nem jön be a ha egy fiú bárhol borotválja magát, és nem a fennt említettek miatt (Zac Efron kivételével a többbitől rosszul vagyok)

szóval, nem nem gáz,sőőőőőőt :D

2013. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%

Undoritó! A férfiakon nekem kezén, lábán, mellkasán bejön a szőr, mármint oda való nem baj ha van. DE! Hónaljánál, és alúl igenis szedje le!!


Egy Zac Efron, J.B és az 1D pedig ne legyen már mérvadó, semmi bajom velük de a férfiasságtól távol állnak.

17/L

2013. júl. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

#3: Nálam pont fordítva van, mikor elkezdtem borotválni, nem hatott olyan sokáig a deo, mint előtte. A válaszok pedig egyáltalán nem fogják befolyásolni a borotválási szokásaimat, csak kiváncsi vagyok, hogy mennyire változik a lányok véleménye akkor, ha éppen az tűnik fel szőrös hónaljjal, aki többségüknél mércének számít a többi fiúhoz képest.

2013. júl. 4. 00:03
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Miért lenne ciki? Szerintem férfias, ha van ott szőr, viszont ne legyen egy dzsungel. A rövidre nyírt tetszik a legjobban.
2013. júl. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Személyfüggő.

Nekem például a mell- és hasszőrzet nem tetszik egy pasin, meg alul se legyen szőrös. Lábon és hónaljon nem zavar (utóbbin persze azért ne legyen dzsungel), és még karon sem, ha nem olyan szőrös mint Chewbacca.

2013. júl. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
49%

"Miért lenne? Buz1k borotválják."


Ki a bu*zi te Zsidó?

Én is borotválom mégse vagyok bu*zi.

Nem azért de ha ismernéd a régi Amerikai divatot ott a bu*zik szőrösek voltak mind az állat, szőrös mellkassal, szőrös hónaljjal, vastag bajusszal. Ennyit arról, hogy a bu*zik csupaszok. A legtöbb bu*zi szőrös manapság is.

2014. júl. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha mar ennyire b$ziztok(elso es utolso kommentelo) akkor leirom en is a velemenyemet, 24 eves meleg,sportos srac vagyok... es sehol sem borotvalom, a fan szorom meg a honaljamnal max visszanyirom. Es az az erdekes hogy a velem egykoru es idosebb/fiatalabb ferfiak 98%a is igy van vele. Eleg erdekes hogy mar a b%zik ferfiasabban neznek ki mint a heterok. :D (tapasztalat, azert eleg sok sraccal/ferfival voltam, es lattam eleg sok heterot is pl a kondi tusoloban es azert durva hogy olyan csupasz a 90%a mint egy meztelen csiga) es amugy meg nem tudom hogy nektek volt e altalanosban biologiatok, de ott azert pl en eleg sokat tanultam az emberi testrol, foleg a szor funkciojarol. Kezdve hogy ved a bakteriumoktol, izzadsag elvezeto, es meg sorolhatnam.... talan neha normalisan mosni kene magatok, es nem csak a nagy FERFI EGOTOKKAL gyorsan dugas utan leveretni magatok,akkor nem lennetek/maradnatok budosek(tisztelet a kivetelnek). Ja meg ott a dezodor.... nekem szoros honaljal, es dezodorral kb havonta ha 1x leszek budos, akkor is kb azert mert egesz nap izzadtam, rohantam stb.... de meg akkor sem lehet annyira erezni.....
2020. júl. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!