Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, titeket zavar, ha egy...

RandomgirlLOL kérdése:

Fiúk, titeket zavar, ha egy lánynak szőrös a karja? Nem undorító?

Figyelt kérdés

Sajnos képet neten nem találtam, és nem tudok jó képet csinálni, mert már kicsit ki van szőkülve, és a képeken enm látszik a szőr.

Legyantázni, epilálni nem merem, mert félek, hogy rosszabb, lesz amikor majd visszanő... :S

Nagyon gáz, ha egy lánynak szőrös a karja?


2013. júl. 3. 19:08
 1/8 anonim válasza:
Hát attól függ milyen hosszú, mert alapjáraton mindenkinek szinte szőrös a karja, de pl amikor csak nagyon picit olyan, és annyira nem látszódik az nem zavar, de ha hosszabb az már szerintem undorító. Gáznak nem gáz, de ha nagyon hosszú megbámulnak xD Meg amúgy ez is pasiktól függ, de a pasik nagy részét zavarja.
2013. júl. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én évek óta epilálom a karom. Egyáltalán nem fáj, sőt nem is rosszabb, nekem sokkal enyhébb a szőr. Amúgy sem volt vészes de én ilyen mindenhol csupasz párti vagyok :D
2013. júl. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én lány vagyok, de kiráz a hideg ha látok egy csajt szőrös karral.

Múltkor a buszon utaztam a barátommal, volt ott egy csaj, nagyon rendbe volt minden téren.Erre súgja a barátom, hogy milyen szőrös a karja, mint valami pasinak.Hát elég illúzió romboló volt...

De kinek a pap...

2013. júl. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:SSSS Azt hiszem végleg meggyőztetek, akkor epilálni fogom a karom. Egyik ismerősöm is ilyen "mindenhol legyek csupasz" típusú, ő gyantázza a karját, és így tényleg jobb.
2013. júl. 3. 19:53
 5/8 anonim ***** válasza:
olyan babapopsi sima utána, imádom :D
2013. júl. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is epilálom, szerintem kiábrándító a szőrös kar. Villamoson szembe ült velem egy csaj, néztem, hogy milyen természetesen szép, aztán lenéztem a karjára (épp olvasott) és erős, hosszú fekete szőr borította, annyira csúnya volt :S
2013. júl. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is csúnya, én is epilálom meg gyantázom(mikor melyik)néhány éve és nagyon sokat gyengült meg ritkult.

Én is meg szoktam botránkozni mikor egy lánynak hosszú sűrű erős szőrszálai vannak a karján és nem zavarja.

De láttam már olyat is akinek pici pihés szőröcskéi voltak, azzal semmi baj.

2013. júl. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Remélem, hogy idővel tényleg gyengül majd a szőr. :)
2013. júl. 5. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!