Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell puncit úgy borotvá...

Hogyan kell puncit úgy borotválni, hogy utána ne pattogjon ki?

Figyelt kérdés
Gyantázásra sajnos nincs lehetőségem, magamnak meg nem merem.Az epilálást próbálltam, de iszonyú volt,a krémek eleve nem jöhetnek szóba.Így maradt a borotva.DE sajnos elég gyakran kipattogok tőle.Mit vagy hogyan csináljak h ezentúl ne legyen így?!
2008. jún. 24. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem soha nem pattog ki, de ez technika kérdése is.


1. Jó alaposan behabozni, legjobb, ha szerzel pamacsot, és tusfürdőt vagy szappant habosítasz fel vele.

2. Kétpengés borotva. Rossmannban kapható Isana nevű női borotva, nekem az vált be.

3. Mindig a szőr növekedésével megegyező irányba húzd a borotvát. Akkor nem pattog ki. Előfordulhat, hogy többször át kell húzni ugyanazt a helyet. Esetleg a legvégén húzhatod ellentétesen, de ha pattogzós a bőröd inkább ne.

4. Kenhetsz rá egy kis testápolót vagy bőrnyugtatót.


Én fel szoktam ülni a kád szélére, és a másikra felteszem terpeszben a lábaimat. Így a legegyszerűbb.

2008. jún. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szőr növekedésével megegyező irányba borotválni... nem létezik hogy minden szőr lejön.. ha pedig visszafelé csinálom kipattog.. vmi jobb megoldás? nekem is hasznos volna ...
2010. júl. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!