Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jó ez a hajvasaló?...

Szerintetek jó ez a hajvasaló? 14/F (link stb)

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy hajvasalót a Momert 1650-re gondoltam, elég sokan veszik, sokan szeretik, és jó árba van. Mivel fiú vagyok nincs olyan nagy hajam, ezért szerintetek kisebb hajra is jó lesz? Link: [link]


A válaszokat köszönöm


2013. júl. 5. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nálam a Remington a nyerő. Hogy a kérdésre válaszoljak jó. Egyébként egy fiú miért vasalgatja a haját? (14/L)
2013. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem jó lesz. funkciónak megteszi. nálad csak azok a modellek jöhetnek szóba amiknek elég keskeny a vasaló rész.
2013. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Na azért nemár!! Ne buzulj már el te is,mint a fiúk 90%-a -.- :D
2013. júl. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként meg azért vasalom a hajam mert göndör és egyenest akarok. Ez miért b*zis? Ennyi erővel meg amelyik lány festi a körmét az k***a?! Nem értem hogy miért b*zis ha valaki vasalja a haját. Akkor a lányok meg akik szintén vasalják azok meg k*urvák??!! nem értem._. Ha azt a kérédst tettem fel volna hogy: Szerintetek jó lesz nekme ez a körömlakk? akkor oké tényleg b*zi vagyok, de a hajvasalás miért b*zis?? -.-"" lassan már egy fiúnak meg se lehet szólalnia mert egyből b*zi lesz mert törődik magával. Miért mit csináljakszerintetek nagyokosok ha mondjuk göndör a hajam? Nyomjam magam fejbe egy forró tepsivel???? Vagy komolyan akkor mi a teendő? Szerintem az h ki kell vasalni a hajamat. istenem.... sok IQ betyár
2013. júl. 6. 13:27
 5/13 anonim ***** válasza:

"sok iq betyár" ezen jót nevettem


szerintem jó lesz, még a kinaiban vett hajvasalóval is ki lehet vasalni egyenesre - cs az sokkal jobban tönkreteszi a hajat - úgyhoz ezzel is ki fogod.

2013. júl. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszi:D Egyébként azt hallottam hogy ez a hajvasaló elég jó, szóval kezdésnek jó lesz ez:D
2013. júl. 6. 14:30
 7/13 anonim ***** válasza:
Fogadd el olyannak a hajad,nehogy már egy FIÚ/FÉRFI vasalja a haját,egyúttal már ahogy írtad be is festheted a körmöd ciklámenre-.- Azért ne buzúljunk már el,de komolyan ez SZÁNALMAS-.-"
2013. júl. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nem szánalmas. Rengeteg fiút ismerek aki vasalja és érdekes nem b**i!!!-.- Te meg akkor k***a vagy mert mondjuk fested a körmöd, vagy mert göndöríted/vasalod a hajad. Ennyi-.-
2013. júl. 6. 15:38
 9/13 anonim ***** válasza:

Mivan?? Szerintem se b#zis ha egy fiú vasalja a haját... Miért is lenne az? Én is ismerek olyan fiút aki vasalja a haját, és amikor megláttam ilyen félig hullámos félig egyenes hajjal megértettem miért van rá szüksége. :D

Egyébként szerintem jobban megérné valami drágább hajvasalót beszerezni. Jó pont ha kerámia, ugyanis neked is ugyanúgy töredezni fog a hajad, mint ahogy nagyon sokaknak a hajvasalótól. Persze attól, hogy kerámia még töredezni fog, csak nem árt annyira a hajnak. :)

2013. júl. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszi az egyetértést:)) Szerintem se b*zis-.- Egyébként egyenlőre egy ilyennel szeretnék kezdeni, aztán későbbiekben majd beszerzek egy remingtont:D
2013. júl. 6. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!