Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövesztés gyorsan? Lehetség...

Hajnövesztés gyorsan? Lehetséges? Hogyan lehet gyorsan megnöveszteni a hajat?

Figyelt kérdés
Most ér a vállamig, és megszeretném növeszteni. Az lehet, hogy nyár végére a hátam közepéig érjen? Hogyan?:) Házi praktikák vagy bolti termékek is érdekelnek! Köszi.:)
2013. júl. 6. 07:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először is jelentkezz be a fodrászodhoz, hogy csináljon egy frissítő hajvágást. De tényleg csak a végeket vágasd, hogy a hatóanyagok gyorsabban beszívódjanak a hajadba, és hogyha netalántán van töredezett hajvéged, akkor az ne lassítsa a hajnövesztési folyamatot. Szerezz be egy professzionális kefét, pl. drogériákban kapható vaddisznósörte hajkefét vagy egy Tangle Teezert. A hajsamponodat váltsd SLS-, SLES-mentesre és lehetőleg szilikont se tartalmazzon. (Ilyen a Rossmann-ban az Alterra sampon.) Minden hajmosásnál használj valamilyen ápolót, ha lehet itt is kerüld a placebókat (szilikon, azaz INCI-n dimethicone és társai), mert ezek csak a következő mosásig hatnak. Nekem a célra a kedvencem a DM-es Balea márka Fügés Gyöngykivonatos balzsamja, az minden kritériumnak megfelel és csak 360 Ft. :) S ami a leglátványosabb eredményt hozta, az a Panthenol spray, amit gyógyszertárakban tudsz megvenni 1500 Ft-ért. Hab állagú, azonnal beszívja a haj, így lehet az előbb említett balzsam alá kenni a hajra. Nekem több centit nőtt tőle a hajzatom néhány hónap alatt! :) Minél gyakrabban mosol hajat, annál többször kapja meg a hatóanyagokat a hajad, illetve a fejbőröd, és így gyorsabb lesz a növekedés. Az ápolókat min. 10 és max. 30 percre hagyd fönt. Tehát érdemes ezekre rámenni, és akkor garantált változást fogsz észlelni. (Utolsó lehetőségnek ott van még a ricinusolaj, de szerintem drága a hajhosszadra nézve és óriási macera is. A Panthenol spray hatásosabb volt nálam.)
2013. júl. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
14%
nem fog másfél hónap alatt 5 centinél többet nőni, bármennyi vackot is kensz rá. biológia.
2013. júl. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
48%
nisim fast sampon elvileg gyorsitja a növekedést, meg a balzsamja is
2013. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!