Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 14 éves lány vagyok. Milyen...

14 éves lány vagyok. Milyen kozmetikai szereket kell használnom?

Figyelt kérdés
Az elég, ha csak arclemosót, arcradírt, arckrémet és tusfürdőt, testápolót, sampont, balzsamot használok? Vagy arctonikot, arcmaszkot, arcpakolást is kéne használom, esetleg ezeken kívül még mást is?

2013. júl. 6. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
problémás a bőröd? pattanásos?
2013. júl. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
úristen de jó hogy nem vagyok lány. ez nagyon macera.:DDD biztos csak akkor lehetsz szép, ha ennyi izét használsz? tuti? mintha csak pótkerékkel mernél biciklizni. a jóképű fiúk gondolod, hogy azért jóképűek, mert kenegetik magukat ezekkel a trutyikkal?
2013. júl. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Normális válaszokat kérek!

Igen, problémás: nagyon zsíros és könnyen pattanásos lesz.

2013. júl. 7. 10:21
 4/11 anonim ***** válasza:

Használd az Ilcsi termékeket!Természetes alapanyagból készülnek és nem szárítják az arcbőrt!:)

13/L

2013. júl. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Semmit ne vegyél magadnak, inkább menj el kozmetikushoz, ő megmondja mi való az arcodra, ne mások véleményét kérd ki, mert mindenkinek más a bőre, mindenkinek más válik be
2013. júl. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nincs pénzem kozmetikusra! :(
2013. júl. 7. 13:40
 7/11 anonim ***** válasza:
A felsorolt dolgokra viszont van...
2013. júl. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Alverde termékeket vennék, mert azok természetes naturkozmetikumok, ráadásul még olcsóak is, de egy kozmetikai kezelés akár 6000 Ft-ba is kerülhet! -.-
2013. júl. 7. 19:33
 9/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok. hagyd a fenébe a méregdrága kencéket és a kozmetikust. menj el a bőrgyógyászatra, ott majd felírnak neked valamit, amit a patikában megkapsz. januárig nagyon problémás volt a bőröm, pedig én is kipróbáltam mindent. a bőrgyógyász két tonikot írt fel, az egyik 2100 Ft (kb. másfél-2 hónapig elég) a másik 300 Ft (bő két hónapig elég). 2 hónap alatt rendbe jött a bőröm.
2013. júl. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 15 éves vagyok, és arctonikot, heti 2x-3x arcradírt, a zsíros helyekre (orr) zsírosabb testápolót, acnesolt (ha van pattanásom), és szájbalzsamot használok, napközbenre pedig púdert (csak az orromra, hogy ne legyen fényes). Ezenkívül persze tusfürdőt, sampont, balzsamot, vasaláshoz hővédőt.
2013. júl. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!