Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megpróbáltam csinálni ilyen...

Megpróbáltam csinálni ilyen Justin, Zayn stílusú hajat, de nem birtam meg csinálni. Tipp hogyan tudnám megoldani? Esetleg fodrász értne hozzá? Vagy más tipp jó férfi hajfrizurához,14-20 éves korosztálynak?

Figyelt kérdés
A probléma ott adódik, hogy nekem vastag kissé hullámos, erős hajam van és amikor felfelé száritva vasalom ki a hajam előre ugrik az egész és ilyen sz*r szálkás lesz az egész.Meg alapból nagyon sűrű és kissé durva tapintása van. Fiú, 14 éves vagyok.
2013. júl. 6. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Csá! Szerintem ilyen fiatalon nem igazán tudod magadnak megcsinálni jól, én 17 vagyok, nem szeretem azt az együttest amiben ez a gyerek benne van de a haja sztem fasza:D

Én először megszárítom a hajam úgy h felfelé álljon teszek rá waxot és felfelé kivasalom, aztán van a got 2 be nak valamilyen hajformázó pora azzal megigazítom és hajlakkal rögzítem. Nem mindig sikerül 100% kosan, eléggé nehéz egyedül megcsinálni...:/ Neki nyilván profi fodrász csinálja, de meg lehet csinálni ha türelmes vagy :D

2013. júl. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ádám, te vagy az? :D
2014. márc. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!