Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétre festeném a hajam de...

Sötétre festeném a hajam de meghagynék benne tincseket, hogyan?

Figyelt kérdés

szőke a hajam, de már unom és nem tetszik, barnára akarom festeni de megszeretnék hagyni szőke melir csíkokat, ezt hogy tudom a legegyszerűbben megtenni, hogy ne keljen kiszőkíteni tincseket, hanem a meglévő szőkét meghagyni

én arra gondoltam hogy tincseket felcsavarom fóliákba de az nagyon sok idő



2013. júl. 7. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát pedig az lenne a legkönnyebb, ha kihagynád azokat a tincseket.... :) Nem tudom mi olyan sok idő abban.
2013. júl. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pedig tényleg az a legkönnyebb és legpraktikusabb, ha tekersz tincseket.

Kiszőkítés alatt nem tudom, hogy melírra gondolsz-e? Mert ugye van az a választás, hogy az egész hajad fested barnára, abba szőkítőporral melírozól szőkét (ami tényleg tartós maradna) vagy sima szőke hajfestékkel szőke melírt teszel bele, ami elég kockázatos, mert nagy a valószínűsége, hogy abból szőke nem lenne, csak világosbarna/vöröses tincs. Viszont ha nagyon világosszőke hajfestéket használnál, akkor lehet szőke. De nincs rá nagy esély..

2013. júl. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Pirkó Éva válasza:
Fodrásznál befestik.
2013. júl. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

elsőnek, egyenként kibontani, az tart olyan sok ideig,:)

harmadiknak:....azigen,hát ezt nem tudtam...Nagyon szerethetnek az eszedért:D

2013. júl. 10. 20:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Esetleg csinálhatod úgyis, hogy barnára melírozod a hajad és nagyon-nagyon sűrűn! Van az a sapka, amit fodrászok is használnak, esetleg vennél olyat, nagyon sok tincset kihúznál és barna festéket rákensz. És így maradnának a természetes hajadból csíkok, mintha azok lennének melírozva és alapból barna lennél. Nekem anno 5-6 éve a világosbarna hajam be lett festve sötétbarnára, de untam, már nem tetszett, Szerettem volna szőke lenni, de barnából szerettem volna kevés melírt meghagyni. Elmentem fodrászhoz, kérdeztem, hogy mi a megoldás. Elkezdtem lenöveszteni a barnát, ami egy idő után fakult is. Közben a tővére barna színezőt használtam, mert egy idő után zavart a lenövés. Aztán lenőtt, visszakaptam az eredeti barna hajszínem, ami az évek alatt sötétült 1-2 árnyalatot. :-)

Utána elmentem fodrászhoz, kikeverte a szőke festéket, ráhúzta azt a sapkát a fejemre, kihúztam a hajam a sapkán található lyukakon (sűrűn húzta és vastag tincseket), rákente a szőke festéket, 45 percig rajta volt, és az eredménnyel a mai napig elégedett vagyok, ennek már 2 éve! :-)

Most is szőkére van melírozva a hajam és vannak kihagyva barna tincsek, mintha azok lennének benne a melírok, nem is a szőke! :)

Remélem nem késtem el a válasszal...

2013. júl. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!