Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A syoss oleo intense jó...

A syoss oleo intense jó hajfestéknek számít?

Figyelt kérdés

szeretném befesteni a hajamat szokére és nemtudom milyen hajfesték lenne jó.

most ilyen a hajam :


[link]


[link]


ilyet szeretnék:


[link]


[link]



2013. júl. 7. 18:14
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Remélem még nem érkezik későn a válaszom. :)

Kicsit utána néztem a syoss hajfetékeknek. Szerintem felejtsd el. :)

A kommentelők nagy részének nem vált be a szőke. Vagy nem fogta be vagy nagyon besárgult tőle a haj.

Személy szerint azért kezdtem kutakodni, mert most először használtam a márkát és a színe (vörös) olyan mint a dobozon és tartós is de nagyon hullik tőle a hajam. Azt hittem, csak én vagyok rá allergiás de sokan tapasztalták ezt.

Garnier festékeket ajánlanám, nekem bevált. Közép barnáról festettem szőkére és egész jól befogta. :)

És még egy tipp: Ha már világosabbra fested a hajad, érdemes keratinos hajpakolást venni rá és pik-pak rendbe teszi a hajad ha igénybe venné. Fodrász kellékes boltban lehet kapni, kb 900-1000ft egy literes kiszerelésben. Nekem már 2-3 használat után látszik, hogy kezdi redbe tenni a festés és egyenesítés okozta károkat.

Na meg árban sem rossz, hiszen a közép kategóriás balzsamok kerülnek kb. 600-800 forintba, amik 250ml-esek. :)

2013. júl. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!