Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválom a nemi szervem, ti...

Borotválom a nemi szervem, ti hogyan csináljátok? 14/L

Figyelt kérdés

Borotválom ott lent, és az első pár napban nagyon fáj, meg viszket. milyen krémeket rakjak rá? Lány vagyok. 14 éves. tudom ebben a korban még nem kéne borotválni de engem zavar ha szőrös. főleg nyáron.

normális válaszokat légyszíves.



2013. júl. 7. 21:53
 1/6 anonim válasza:
tusolás közben csináld, habosan, ne szárazan!!! így nekem semmi gond nem szokott lenni.
2013. júl. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is így szokott lenni azért nem is borotválom.kend le arcszesszel az segít egy kicsitt.
2013. júl. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is 5 évig borotváltam hát nagyon megbántam mert tovább terjedt a szőr most gyantázom.
2013. júl. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mindig fürdés közben csinálom. de mindig fáj utána és kipirosodik meg viszket:/
2013. júl. 7. 22:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem bírja a bőröd, ne csináld. Amúgy is borotválástól egyre szőrösebb leszel, szóval inkább gyantázz, vagy hagyd a fenébe, úgysem lesi senki.
2013. júl. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
gondolom még nincs senki akinek fontos lenne, h lássa. a külső területeket gyantáztasd le kozmetikussal, ő majd tudja hogyan kell jól csinálni és utána is mit kell vele. a többit meg csak vágd rövidre. az is tisztább érzés mint a nagy dzsumbuj. aztán az évek alatt fokozatosan haladjatok egyre bentebb a kozmetikussal és mire oda érsz, h fontos lesz, h csupasz legyen, már bírni fogod a teljes fazongyantát. lassabban nő ki, szépen lassan kiritkul, nem erősödik és nem fáj, amikor visszanő.
2013. júl. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!