Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami csodaszer pattanásokra?

Szabó Krisztike kérdése:

Valami csodaszer pattanásokra?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám,hogy valamikor makulátlan a bőröm,valamikor meg az államon és az arcomon apró pattanások jönnek létre.Miután ezek megérnek,kidurrannak és gyakorlatilag jön le vele a bőröm felső rétege is.

Már szinte mindent kipróbáltam,bőrgyógyászhoz is mentem ,adott krémet,de csak egy ideig használt.

Voltam Góc keresésen és vérvételen is,nem találtak semmi kivetni valót.

Nem fogyasztok csokoládét,gyors ételt és fűszeres dolgokat.Nem főzünk itthon zsírosan.

Múlt 7 kedden hormon vizsgálaton voltam ,ami szintén egy vérvétel volt,hogy meg nézzék mennyit ártott az anti bébi a szervezetemben.Minden rendben volt itt is. Lassan 5éve ,hogy használom,már gyógyszert is váltottam.Az utóbbi 1 éve keletkezett ez az iszonyatos pattanásosság,mindig makulátlan volt a bőröm.

Bio boltban vásárolt:acne solve ecsetelőt,és vermix termékeket használok:tonik+szárító keverék.

A sebekre 100%-os aloe vera gélt.


2013. júl. 7. 23:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én sima aloe vera növény leveléből a cuccost tolom a pattanásra, szépen eltűntetni:)
2013. júl. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 smebjulek válasza:

TUTI TIPP!!!!Az én bőröm nagyon durva volt kb.ugyanaz volt a problémám mint neked.Egy nap átjött a nagynéném és a kezembe nyomott egy receptet:

-halolaj(piacon olcsón megkapod,ez a lelke)

-egy csipet só

-reszelt uborka

-joghurt

-citromlé

-ecet

-tojássárgája

A bőrödre nem fogsz rá ismerni..legalábbis velem ez történt.

2013. júl. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mannaszappan ében, de van elvileg vmi lidl-s szappan is creamsife talán? Fehér, kék doboza van, többet nem tudok róla :S Esetleg mentolos hintőpor estére. Nekem bejött.
2013. júl. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen szappannal moss arcot, aztán jó rá az aloe vera. Én a tonikot kihagynám, nekem attól lettek ragyáim, meg az arclemosóktól. A mannánál tényleg jó szappanok vannak, érdemes körülnézni. Ez a fenti recept, amit írt az egyik hozzászóló, azt is kipróbálnám. Én egyébként azt javaslom, hogy mindenféle bolti, mesterséges anyagot tartalmazó kozmetikumot hagyj el (akkor is, ha rá van írva, hogy bio). Egyébként nem vagy stresszes? Vagy a környezeted? Nem piszkálod az arcod, vagy nem fogod az arcod pl gépezés vagy olvasás közben?
2013. júl. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
::
2013. júl. 8. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én a száraz iszap pakolást javaslom:)
2013. júl. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Most épp a Nadin szappannal mostam arcot,utána tettem az arcomra egy kis aloe verát. Nem vagyok az az izgulós fajta, nem szoktam piszkálni a pofim,nehéz megállni,de már eljutottam odáig,hogy kibírom.Stresszes akkor voltam,mikor érettségim volt.Egyre jobban kezdek gyanakodni,hogy ételtől lehet,mert múlt 7 en végig szép sima volt az arcom utána meg jött a ragya invázió.Szerintetek ha nem nyúlok hozzá és békén hagyom szerdára halványulni fog? nem is maga a pattanás a hibás hanem maga ,hogy a bőröm felső rétege le van jőve és jön belőle víz szerű folyadék.
2013. júl. 8. 12:01
 8/11 anonim válasza:

Ilcsi fekete szappan elvileg jó, még nem próbáltam, de nagyon sokat dicsérik.:)

2000 ft 35 ml, de nagyon sokáig jó, www.ilcsi.com oldalon tudsz utánanézni :)

2013. júl. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most már gyógyulgatnak a sebek,de nagyon szárazak,mivel tudnám előidézni,hogy minél hamarabb lejöjjenek,vagy majd ha nő alatta új bőr,úgyis lepereg majd?
2013. júl. 10. 16:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Keress valami jó hámosítót. Én nagyon szeretem a Kék-Lukács féle Kék kenőcsöt. Keress rá! És a ciklusoddal nincs összefüggésben?
2013. júl. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!