Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vélemények syoss középszőke...

Vélemények syoss középszőke hajfestékről?

Figyelt kérdés

[link]


ez a hajfesték


a hajam április közepén lett befestve (sötétszőke hajamra palette mousse color szuperszőke hajfesték lett felkenve, házilag), utána besárgult, de hamvasító samponnal (schauma) eltüntettem a sárgaságot

most a lenövés kb 2-3 centis (barnás)

syoss középszőke festékkel (7-6) milyen színeredményt érhetek el? ha az a festés elkezd lenőni az nagyon észrevehető lesz ?(úgy értem az eredeti hajszínemtől nagyon eltérne?)

milyen tapasztalataitok vannak a syoss hajfestékekről?



2013. júl. 8. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:

fogalmam sincs, hogy nagyon látszana-e, észrevehető lenne


de a helyedban az egész hajamra tenném a festéket, és akkor nem ütne el az árnyalat


nekem is besérgult a paletta mousse colortól


mi a tapasztalatom a syossal?

egyszer vettem valamilyen világositót, valami aktivátort tartalmaz nem szőkitőport, de nekem attól is sárga lett, és be kellet festenem újra.


azt mondják, hogy a syoss szőkéi nem túl jók, mert besárgulnak, de talán ennél az árnyalatnál nem lenne vészes


egyébként nagyon tetszik ez a hajszin, nagyon természetes hatást kelt :)


én a helyedben hasonló árnyalatot keresnék másik gyártótól...

2013. júl. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

már megcsináltattam fodrásszal és szép színe lett szőkés,barnás (amilyet szerettem volna) de nem tudom eldönteni melyik :) de tetszik

2013. júl. 10. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!