Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sorrendben kell felvinn...

Milyen sorrendben kell felvinni az alábbi arctisztító/ápoló termékeket?

Figyelt kérdés
Az arclemosót, arctonikot, arcradírt, arcmaszkot, arcpakolást és az (hidratáló) arckrémet? Én úgy tudom, hogy olyan sorrendben, ahogy én leírtam. Egyáltalán 14 évesen szükségem van minderre?

2013. júl. 8. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs szükséged ennyi mindenre, és nem is szabad ennyi mindent egyszerre használni. Napi szinten bőven elég reggel-este megmosni a lemosóval, utána arckrém ha száraz a bőröd. Esetleg reggel használhatsz a lemosó helyett tonikot. Az a hagyományos felfogás, hogy tisztítás-tonizálás-hidratálás a sorrend, de a mai arctisztítók után már nem feltétlen kell tonik. Radírt heti 1-2x lehet használni, a maszk meg a pakolás általában ugyanaz, azt is heti 1x elég.
2013. júl. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ment a zöld kéz! :)
2013. júl. 8. 11:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó a sorrend.
2013. júl. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!