Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen terméket tudtok ajánlan...

Milyen terméket tudtok ajánlani nagyon kiszáradt haj ellen, ami bármilyen kozmetikai boltban megtalálható (rossmann, dm stb)?

Figyelt kérdés
Egy 17 éves lány vagyok. A hajam természetesen is száraz és nem szeretném tovább rontani a minőséget minden féle flancos szerrel, ami lehet nem is hat. Nem volt festve vagy bemosva. Olyan megoldást szeretnék, ami rövid idő alatt hat és tényleg hatásos is. Előre is köszi a válaszokat! :)

2013. júl. 8. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
én kallos balzsamot használok(amúgy festem a hajamat)nem túl drága(450ért vettem 500ml-it)és nagyon szép tőle a hajam,szerencsére már nem is száraz
2013. júl. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


rossmanból veszem ezt,samponos mosás után ebből fél diónyit kenek a hajamra,rajta hagyom 5 percet,majd lemosom.

2-3 alkalom után már nyoma se volt a szárazságnak

(nem festett hosszú vékony szálú hajam van)

2013. júl. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ára lemaradt:8-900Ft,és nekem hosszú hajamra fél évig elég heti 1 hajmosással
2013. júl. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nemrég elszántam magam hogy befestessem a hajam világosabbra.

A barna hajzuhatagomból hipp hopp répaszínű száraz kóc vált, de komolyan, ilyen drótszőrű tacskó tapintással.

Még előtte elkezdtem használni a syoss volumennövelő sampontját és a glossing balzsamját, akkor igazából nem éreztem semmi változást ha használtam, de a festés után ez tette rendbe. Puha, selymes és csillogó lett tőle a hajam, ami legalább kicsit kárpótol a répaságért.

2013. júl. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
amúgy a dm-ben most 25 pontért minden hajápolási termék 25 százalék kedvezménnyel van!
2013. júl. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Schwarzkopf gliss kur oil


[link]


Én már évek óta ezt használom

2013. júl. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sör :) Én a pár centivel mell alá érő hajamra egy fél literes sör felét használtam el,a többit meg odaadtam apukámnak :D

Szokás szerint megmosod a hajad,majd utána elkezded rá öntögetni a sört,közben masszírozgasd bele egy kicsit. Pár percig hagyd rajta majd alaposan öblísd le. Nyugi nem marad olyan az illata,én sose éreztem rajta,csak addig amíg vizes.

Másrészről ne szárísd meg a hajad,hagyd magától száradni,mert a hajszárítótól is iszonyat száraz lesz. Ne vasald,csak ha nagyon muszáj.

Én az ilyen szintetikus,szilikonos samponokat is elhagytam,és natúr samponra váltottam. Valamint elkezdtem hajkapszulát is szedni, a DM saját márkás kapszuláját. Nagyon jó,nő tőle a haj mint a gomba,és szerintem sokkal egészségesebb kinézete is lett,pedig. csak 20 napja szedem.

19/L

2013. júl. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)) egyébként nekem göndör a hajam, ami elég gyakran nem úgy áll, ahogy én szeretném ezért megszárítom, vasalni csak ritkán szoktam. Ezek közül amiket írtatok mind használ akkor is, ha hajat szárítok?
2013. júl. 8. 12:17
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze,hogy használ. Én csak azért hagytam el a szárítást mert nekem felesleges, egyenes a hajam,és akárhogy szárad meg ugyanúgy néz ki.

Nem baj ha szárítod a többi praktika,úgyis "korrigálja" azt.

A hajvitamin a DM-ben 1000Ft és 60db-os. Én próbáltam már Biovanne-t ami k.urva drága volt,jóval kevesebb volt benne,több mint 5 hónapig szedtem és semmi változás nem volt a hajamon.

A natúr sampon szintén DM, Alverde termékek között keresgélj.

A sört én hetente egyszer max. kétszer alkalmaztam,nagyon szép puha fényes lett tőle a hajam,magam is meglepődtem :D

2013. júl. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!