Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Árt a fekete hajfesték, ha...

Árt a fekete hajfesték, ha alapból feketés barna a loboncom?

Figyelt kérdés

Csak,mert sokan írták,hogy hullani kezdett tőle a hajuk -bár gondolom ez embertől függ. Illetve melyik márkát ajánljátok?



14/L



2013. júl. 8. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát elvileg árt, de szerintem ez régebbi festékeknél volt igaz, ahol sokkal több káros összetevő volt benne.

Én 6 éve festem feketére a hajam,(idén kezdtem sötétbarnára váltani, mert már unalmas a fekete.)de nagyon dús és mivel ápolom megfelelően csillogó és hosszú is, sokan el sem hiszik, hogy festve van.

Azért nagyon ritka hajú embereknek inkább nem tanácsolnám, de pl a szőkítés szerintem sokkal károsabb.

2013. júl. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem árt,legalábbis nekem nem lett tőle durva vagy töredezett a hajam,nem is hullott tőle,később a szőkítőport is jól bírta
2013. júl. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Valóban a fekete a legártalmasabb....de ez is relatív, hajfüggő. Jó minőséget használj. Semmiképpen se dobozosat! A közép áras termékekben már több az ápoló...1200 ft/tubus alatt ne vegyél festéket és nagy gond nem lehet.
2013. júl. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vitatkoznék a 3-massal,próbáld ki hogy neked mi a jó,nekem a 600-700ft-os festékeket jobban bírja a hajam mint a drágát,az 1500-2000ft-os simán kikopott egy hét alatt és borzalmasan száraz lett a hajam
2013. júl. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a festékkel van a gond, és nem a hajra káros, hanem a fekete festékanyag az ami rossz (ez minden fekete festékben ugyanaz), a szervezetre káros, mivel felszívódik és méreganyag van benne. Hogy kinél mit okoz az változó.
2013. júl. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15 éve festem feketére a hajam, és soha nem volt tőle semmi bajom. Dús, csillogó, puha, és semmilyen egészségügyi problémát nem tapasztaltam. De még soha egyetlen emberrel sem találkoztam, akinek ártott volna a fekete hajfesték, pedig szereti mindenki hangoztatni, hogy ezt meg azt mondják róla. Ellenben ismerek nem egy nőt, akiknek a vöröstől és a szőkétől a hajuk fele kihullott, a maradék pedig undorító állapotú. Az egyiküknek konkrétan a fekete hajfesték hozta helyre utána. Nem hiszem, hogy ártalmasabb lenne mint az összes többi, szerintem a folyamatos szőkítés jobban tönkreteszi a hajat.
2013. júl. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2013. júl. 9. 16:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem lett tőle bajom. :) 15/l (14 voltam én is, mikor először festettem be :D)
2013. júl. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!