Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék kérni egy kis...

Szeretnék kérni egy kis segítséget. Szeretném levágatni a hajam most a mellem alá ér és hullámos. Nem göndör hanem hullámos. Lehet rövid hajam hogy hullámos a hajam vagy sok gond lenne vele?

Figyelt kérdés
Milyen tippeket tudnátok adni. Amugy rocker vagyok tehat valami rockos de ne túl vad legyen (a suliból ne tegyenek ki)

2013. júl. 9. 21:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ilyen a hajam, ahogy azt jellemezted, és nekem frufru van vágatva hozzá, amit én be szoktam szárítani. Első nap tökéletes, néha másnap is, de olykor muszáj vagyok újraformázni. Mennyire hullámos a hajad? Ha csak kicsit, akkor vágasd le nyugodtan, ilyenkor: a)hajvasaló, de nem ajánlom, mert szétszárítja és roncsolja a hajat, b) beszárítani hajszárítóval (egy kis gyakorlás után gyerekjáték.
2013. júl. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!