Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen megoldás van erős...

Milyen megoldás van erős bőrkeményedés eltüntetésere?

Figyelt kérdés

Anyukámnak nagyon erős bőrkeményedése van a lábán. Nyilván nem jó, ha leszedi minden eszközzel, mert vissza nő.


Akinek már volt/van hasonló gondja, tud valami jó és lehetőleg természetes megoldást erre?


Már keresgéltem neki az interneten is, és most is, de otthoni tapasztalatokra/tanácsokra is szükség lenne. Nem árthat, ha több módszert próbál.


2013. júl. 10. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Pedig eszköz nélkül nem tűnik el.

Fürdés után, mikor puhább, sarokkővel ledörzsölni, aztán sarokpuhító krémmel leápolni. És ezt rendszeresen.

2013. júl. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 2x voltam halpedikűrön, nekem segített. Kuponoldalakon találsz kuponokat rá, én is úgy mentem.
2013. júl. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy jó szakember segít a legtöbbet! Utána pedig ápolni kell rendszeresen és nem fog eldurvulni(áztatás,radírozás,reszelés,krémezés).
2013. júl. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is először el kell tüntetni a bőrkeményedéseket(radírozás,reszelés,habkő,vagy valamilyen szakemberrel megcsináltatni)

Utána rendszeresen ápolni kell.Áztatáshoz ajánlom a levendula teás vizet(félig tea félig meleg víz)de az is jó ha levendula illóolajat csepegtet a vízbe.(az szépen puhítja a bőrt)

Utána jöhet valamilyen krém hogy táplálja a bőrt.

Én a shorea vajat ajánlom(ezt a Dm-ben lehet beszerezni.Én az alverde termékét használom.

[link]

Biztos van más márkában is de nekem ez vált be.

Van kisebb és nagyobb kiszerelésben is.Az ára ne tévesszen meg mert elsőre drágának tűnhet de nagyon keveset kell belőle használni és sokáig kitart.

remélem tudtam segíteni:)

2013. júl. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsi.

Úgy tűnik hogy nem tetszik neki a linkem de ha rákeresel úgy hogy alverde lábápoló vaj és rákattintasz az első találatra ott lesz.

előző voltam:)

2013. júl. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezt s teásat ajánlom neki, szimpatikusnak tűnik. Köszönök minden választ! :))
2013. júl. 11. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!