Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A testápolót mindennap kell...

A testápolót mindennap kell használni? Ha igen, akkor elég este vagy reggel is használjam? (Nem száraz a bőröm és nem is érzékeny. ) És nektek meddig volt elég egy 250 ml-s flakon?

Figyelt kérdés

2013. júl. 11. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ha nem száraz a bőröd akkor szerintem felesleges.

Anyukámnak száraz ő használ mindennap. Nekem egyáltalán nem száraz így heti egyszer ha szoktam, de akkor sem lenne szükséges.

nekem kitart több mint fél évig...sőt... belegondolva még régebb óta megvan a mostani. :)

2013. júl. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, én igazából azért nem szoktam mindennap használni, mert nagyon nehezen szívódik be és utálok várni. XD
2013. júl. 11. 18:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a Baba kakaóvajas testápolóját használom. Iszonyatosan száraz a bőröm, viszont ettől a krémtől fél napig puha és hidratált lesz. Hamar beszívódik és a fincsi kakaós illatát órákon át lehet érezni. Minden nap használom zuhanyzás után. 400 ml-set használok, az 2 hónapig elég, szóval a 250 ml-s 1 hónapig tartana nálam kb.
2013. júl. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!