Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki fodrász? / Ki ért a hajfest...

Ki fodrász? / Ki ért a hajfestéshez?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy 2. hajfestésnél milyen színre számíthatok kb.?

- ilyen volt az eredeti hajszínem:

[link] (bár inkább egy picikét világosabb)

- ilyen lett az első hajfestés után:

[link]

Garnier color naturals 111-el lett festve.

Második festésnél már szőkébb lesz? És a szín már hamvasabb lesz? Mert a mostani szín sárgás-szőkének tűnik.

(és még annyit, hogy nem lett szivatva a hajam)

A válaszokat előre is köszönöm!:)



2013. júl. 12. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha drogériás festékkel fested a hajad, és most "sárgásszőke" akkor próbáld ki a legvilágosabb szőke színt. Palette, lila dobozos-ezüstszőke, két árnyalatot világosít, nekem szép hamvasszőke a hajam tőle.
2013. júl. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na ezt kipróbálom! Köszönöm válaszod! :)
2013. júl. 12. 23:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Fodrász vagyok, de eddig még olyan hajat nem láttam, ami drogériás festékkel egységes, szép hamvasszőke lett volna. Viszont javítottam ki így elrontott hajakat...

Ha ilyen szőke akarsz lenni, annyit tudnod kell, hogy az utánfestéskor teljesen mást kell a hajtőre és a hajhosszra kenni. Egyfajta festékkel nem lehet megoldani.

2013. júl. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!