Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik a tapasztalatok a pigmentf...

Mik a tapasztalatok a pigmentfolt-eltávolító krémekről, kezelésekről?

Figyelt kérdés
2013. júl. 13. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szeplős vagyok,34 éves nő.Mindent kipróbáltam,tényleg szó szerint,krém hegyek,lézeres stb,de nem tüntek el.Nekem a nagyon jó minőségű alapozó,ami teljesen eltakarja a szeplőimet.Persze ha pasi vagy akkor nehezebb az ügy,de én,mint nő és nekem csak az arcomon van,de elég sok,alapozóval nem is látszik.Van olyan ami olyan színű,mint az arcod,nincs maszkhatása.Igaz nem olcsó,de nekem 2-3 hónapra elég.
2013. júl. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A barátnőm méhlepénnyel kenegeti a pigmentfoltjait :)
2013. júl. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az első komoly válaszolónak köszönöm a választ! :)

Nekem szeplőim nincsenek, csak pigmentjeim, de eléggé zavaró, egyszer megpróbálok valami kezelést, hátha használ.

20/L

2013. júl. 13. 13:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen,használnak csak időigényes eljárások.Beszélj a kozmetikusoddal ő tudni fogja melyiket végezze el.
2013. júl. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi nem vált be. Egy féltenyérnyi pigmentfolt éktelenkedik a lábamon, kenegettem kövirózsa krémmel, Ephelissel, viszont ezek ugye úgy működnek, hogy kifehérítik a bőrt és nyilván nem csak a kényes területet, hanem mindenhol, ahová jutott. És elég nehéz úgy eloszlatni a krémet, ha alapból egy alaktalan foltról beszélünk. Így én csak azt értem el, hogy egy fehér karimás barna folt lett a lábamon, még csúnyább, mint volt. Elmentem magán bőrdokihoz vele, hogy lézeres kezelést vagy valamit javasol e és ő maga mondta, hogy ilyen terjedelmű és alaktalan folttal egy dolgot lehet tenni: beletörődni. Kenegetem 30 faktoros naptejjel, de a fény hatására erősen barnul, gyorsabban, mint a bőröm többi része sajnos. Ez van. Nem mondom, hogy beletörődtem, mert baromira zavar, de ha egyszer nem lehet vele mit csinálni...
2013. júl. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem szerencsére nem ilyen feltűnő nagyságú(ak), de megértelek utolsó válaszoló. :/ Az ember mindig bízik az újdonságokban, és kipróbál, amit csak lehet. A naptej az tényleg jó ötlet.

Azért ne add fel! :)

2013. júl. 14. 09:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 3 hete rendszeresen használok a szeplőimre Balea pigmentfolt halványító krémet, és nekem nagyon bevált! Rengeteg dolgot kipróbáltam már, és végre valami ami tényleg használ, és az ára se drága. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
2013. aug. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!