Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 2 hónapja casting creme gloss...

2 hónapja casting creme gloss feketeribizli festékkel lett festve a hajam. Hogy lehetnék sötétszőke hidrogén nélkül?

Figyelt kérdés

Ma Garnier Oliaval sötét szőkére akartam festeni a hajam, de csak a lenőtt tövet fogta be (eredetileg barna a hajam). A festett rész teljesen ledobta magáról a szőkét. Arra gondoltam várok még egy hónapot. akkor 3 hónapos lesz az előző festés, és megpróbálom még1szer az Oliát, hátha másodjára jobb lesz az eredmény, és addigra a régi festék is kimegy belőle.

Vagy vegyek egy hasonló szőke árnyalatú Castingot és inkább azzal próbáljam meg? Mit javasoltok? Köszi a segítséget előre is!



2013. júl. 13. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy.
2013. júl. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Casting még annyit sem fog világosítani a hajadon, mint az Olia, mivel ez egy színező. Szerintem esélytelen. A sötétebb színei egyáltalán nem kopnak ki a Castingnak, hiába ígérnek 28 mosást. Nekem a 600-as anno kikopott, legközelebb a 700-assal újra tudtam festeni, és nem volt gond, viszont egy barátnőm haját az 500-as feketére fogta, eredetileg sötétbarna volt, és nem tudja átfesteni barnára, azóta is fekete, csak növeszti lefele.
2013. júl. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fodrasz kikoktélozza, hidd el az nem teszi tönkre! Nekem sokkal inkább tönkrement egy sima Palette festéktõl, mint a koktéltól. Másképp hiába próbálkozol.
2013. júl. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

esetleg syoss világosítóval? vagy ezek csak festetlen hajra valók?


[link]


én a helyedben biztosan adnék nekik egy esélyt. itt a kérdések közt sokat olvashatsz róla

2013. júl. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen világosítók is szőkítőporok, csak speciálisak, amik egyben színeznek is. Sokan nem is tudják, mit csinálnak otthon a hajukkal, mert azt hiszik, minden dobozos cucc csak sima hajfesték...

A szőke festék a sötétebbre rákenve nem csinál semmit a hajjal, előbb meg kell szabadulni a sötétebb pigmentektől. Ha fodrászt nem akarod (márpedig a jó szakember úgy dolgozik, hogy az a hajnak a lehető legkíméletesebb legyen), akkor vannak otthoni praktikák ugyan, de ettől még nem garantált, hogy a haj nem fog sérülni, vagy nem lesz foltos, és a fodrásznak sokkal nehezebb lesz helyrehozni a hibát - már ha egyáltalán lehetséges.

2013. júl. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindegyikőtöknek a választ, holnap felhívom a fodrászom és amint lehet megyek hozzá. :)
2013. júl. 14. 20:02
 7/8 anonim válasza:

Jól teszed, hogy fodrászhoz fordulsz. Ez a legjobb megoldás. Egyébként, syoss márkát szerintem ne...főleg szőkében. Utána néztem és sok kommentelő azt tapasztalta, hogy sárgás lett a haja vagy (ritkább esetben) nrm fogta be rendesen.

Én egy hete használtam először és utóljára. Nagyon elkezdett hullani a hajam tőle és sokan tapasztalták ugyan ezt.


Otthoni világosításra 2 módszert tudok ajánlani.

1. (Személyes tapasztalat)

Fodrászok is alkalmazzák ritkább esetben, ún. radírozás. Fodrász kellékes boltban vásárolható szökítő port kell samponba kevernni és azzal "megmosni" a hajat. Fél órát kell rajta hagyni majd lemosni. Nem sokat világosít, épp annyit, hogy rá lehessen feteni egy árnyalattal világosabb színt.

2. (Barátnőm használta)

Colour B4 Extra- DM-ben lehet venni. Leszedi a sötétebb színt, viszont kérdéses, hogy milyen lesz utána a haj színe. (Az eltávolítani kívánt hajfesték pigmentjeitől függően, na meg persze nincs 2 egyforma ember így változhat kinek-hogy reagál a haja.) viszont, (kizárólag színezővel) korrigálni lehet, csak oda kell figyelni, hogy milyen árnyalat mert a dobozon feltüntetettnél sötétebbre foghatja így érdemesebb pl. egy közép barnát választani ha valaki sötét barnát szeretne fekete leszedése után. :)

2013. júl. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
biztos ami biztos, ezért marad a fodrász, de azért köszi a tippeket :) ami a syoss termékeket illeti, nekem se a sampon, se a balzsam, se a festék nem vált be, sőt syoss festéktől ment tönkre a hajam teljesen..
2013. júl. 15. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!