Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tesztek azért, hogy...

Mit tesztek azért, hogy egyenes legyen a hajatok?

Figyelt kérdés
Mondjuk akinek csak egy kicsit hullámos, és a vasaláson kívül van e más megoldás.

2013. júl. 14. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ezt a tartós hajegyenesítést csináltattam a fodrászommal.

Szerintem ezt kipróbálhatod, nem vészes az ára sem (nekem 5200 Ft-ért csinálták). És közel 1 évig egyenes marad a hajad. Nekem 26-án lesz benne fél éve, és akármit csinálok vele egyenes marad! Én ezt tudom ajánlani!

2013. júl. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző: nem tette tönkre a hajad? Gondolkodok, hogy elmegyek a White Hair-hez, náluk kb. 30 ezer lenne és 3 hónapra ígérik a tartósságot Brasil Cacau-s kezeléssel. Nem akarom, hogy mindig egyenes legyen a hajam, de néha befizetnék egy ilyen 3 hónapos dologra. 1 év alatt nekem 20 centit nő a hajam, a lenőtt részek hullámosak lennének, a régiek meg egyenesek, az hülyén nézne ki. Fenékig érő hajam van, de elég hullámos, olyan, mintha deep waverrel lenne sütve. Így szárítani és vasalni is kell ahhoz, hogy egyenes legyen. Más praktika nincs erre.
2013. júl. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem vettem észre, hogy tönkretette volna a hajamat..

A fodrász azt mondta, hogy ezután a tartós egyenesítés után ajánlott festeni a hajat(1 hétre rá),mert nagyon szárítja a hajat amit rátesznek, de én még sose festettem, és nem is fogom, így én házi hajpakolást csináltam, és azt minden hajmosás előtt rákentem.

De én semmit nem vettem észre!

2013. júl. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi!
2013. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!