Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gáz ha ezeket csinálom? (több...

Gáz ha ezeket csinálom? (több lent)

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok! Borotválom a lábamon és a kezemen a szőrt! Kb. 12 éves voltam amikor először kipróbáltam (egyedül). Nagyon szőrös volt a kezem is lábam is, egyik osztálytársam (amúgy cicabab, mindene megvan) leszólta hogy "jé milyen szőrös a kezed". Általában nem hallgatok mások véleményére de ez most akkor is fájt még ha természetes dolog is a szőrzet. Na de akkor úgy döntöttem hogy kipróbálom. Talán már a kezemen simább lett de nagyon nem hagyom megnöveszteni, 2-3 naponta borotválom.


Szedem a szemöldököm is. Én magam kezdtem el, mert nem mertem anyukámnak megmondani! Azóta sem tudja a borotválást sem és a szemöldököm sem vette észre.


Szerintetek gáz?



2013. júl. 15. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
én is ugyan igy voltam mint te !zavart a lábamon és kezemen is a szőr igy leborotváltam .nekem anyu észre vette és csak annyit mondott hogy miért nem szoltam neki.a szemöldökömre meg csak azt hogy ne szedjem nagyon vékonyra .amugy nem gáz de, kézen inkább epilálni kéne mert azért a borotvàval 3.nap már eléggé szúr 13/l
2013. júl. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
A szemöldökszedés még oké, de a kezedet nem kéne borotválni mert csak megerősödik tőle a szőr.
2013. júl. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Jajjajj!!!

Nem arról van szó, hogy gáz, de magadnak csinálod a problémát. Ha borotválod a karodat, attól úgy megerősödik, hogy később nem tudsz majd vele mit kezdeni. Inkább mondd el anyukádnak, vegyél gyantázószettet (vannak ilyen gyorsabb "csíkok" is, x-Epil, Tescoban lehet kapni), ne borotváld! A láb még rendben van, a szemöldök meg teljesen.

2013. júl. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
szerintem 13 éves vagy és még nem kellett volna leborotválnod a kezed ,de szeirntem használj epilálást,mert így,ha tovább borotválod még rosszabb lesz és oár év múlva már szinte naponta fog kellened epilálnod ..és szerintem se baj,ha kiszedted a szemoldokod ,csak maradjon meg az eredeti formája ne szedd vékonyra
2013. júl. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A szemöldököm nem szedtem vékonyra, de majd a kozmetikussal is ki szeretném szedetni, mert most nem vékony hanem inkább rövid!
2013. júl. 15. 18:53
 6/10 A kérdező kommentje:
És még azon gondolkoztam, mi lenne ha apukám borotválkozózseléjével, borotvahabjával borotválnám le? azzal se lesznek simábbak és vékonyabbak a szálak?
2013. júl. 15. 19:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én 13 éves vagyok és ugyanígy csinálom.Engem is piszkáltak a szőrösségem miatt és én is leborotváltam mindent.Már 1 éve rendszeresen csinálom,a lábamat minden nap,a karomat 2-3 naponként szoktam.A szemöldököm is szedem.
2013. júl. 17. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem lesznek simábbak, azok csak a könnyebb csúszásért vannak.


Vegyél hideg gyantát, várj míg megnőnek kicsit a szőrszálak (addig ne találkozz a picccs ismerősöddel, és szedd le azzal. 2-3 hétig nem is kell vele foglalkozz.

Vagy epiláld :) Nem túl drágán lehet venni készüléket, ha kapsz kis zsebpénz gyűjtsd össze.


De amúgy nyugodtan mondd el a problémád anyukádnak, kiemelve, hogy megszóltak az osztálytársaid, és szeretnél segítséget kérni, mert a borotvát nem találod jó megoldásnak (nem is az).


Amúgy mennyire szőrös a kezed? Mert én 22 éves vagyok és nekem alapból alig szőrös a kezem, inkább pihés és soha senki nem mondott rá semmi rosszat.


Ui. Én is ennyi idősen kezdtem el a szőrtelenítést, és én sem mondtam el anyának :)

2013. júl. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, amúgy nagyon erősen volt szőrös igaz szőke - szőkés barna hajam van, de elég sötét színű volt, és kb. 8 mm-es szőr biztos volt, a lábamon kb. 10 mm is volt!
2013. júl. 19. 18:26
 10/10 anonim ***** válasza:

Kezedet minek borotválni? omg.

Körülöttem senkinek nincs leborotválva, 16 vagyok. És egyátalán nem ciki, ha ott szőrös!!! Nem is látszik annyira.

Na mindegy, ha neked ez esik jól. Csak később rossz lesz, hogy erősödik a szőr a kezeden. Inkább ott válts gyantára, vagy epilátorra. Nem kellett volna a kezedet is, de így már mindegy...

2013. júl. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!