Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van esélyem, hogy holnapra...

Van esélyem, hogy holnapra elmúlik a pöttyösség?

Figyelt kérdés
Kedden délelőtt epiláltam le a lábam. Epilálás előtt leradíroztam a bőröm, meg áztattam is hogy felpuhuljon. Olvastam sok helyen, hogy a babaolaj jó rá szóval epilálás után bekentem vele, de még mindig pöttyös sajnos. Holnap mennék el itthonról azért kéne, hogy elmúljon. Valami "házi praktika" nincs erre?
2013. júl. 17. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy nap alatt nekem el szokott múlni. Én aloe verás testáploóval vagy jó zsíros állagú testáploóval szoktam epilálás után bekenni.


Ja eszembe jutott még valami, amit kozmetikus ajánlott: igyál kalcium pezsgőtabletátt epilálás után, mert segít megnyugodni a bőrnek.

2013. júl. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Neogranormonnal kend be, legközelebb egyből azután, hogy epiláltál. Vagy valami nyugtató testápolót vegyél, amiben pl. aloevera van, nyomd ki a tenyeredbe és csepegtess bele teafaolajat. Ez is nagyon jó gyulladáscsökkentő. Én gyantázni szoktam, utána mindig teafás testápolót használok, és kb. 1 óra alatt teljesen elmúlnak a pöttyök. Ha nincs otthon esetleg teafaolajad, akkor Rossmannban vagy DM-ben is tudsz venni, maximum egy ezresért azt hiszem 60 ml-t, de nagyon sokáig elég, nekem már több, mint egy éve megvan, és még mindig van benne. Pattanásokra is használom, illetve a tonikos vattakorongra cseppentek mindig belőle. És még így is lassan fogy.
2013. júl. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!