Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudok hajvasalóval a...

Hogyan tudok hajvasalóval a képen látható hullámos hajat készíteni magamnak?

Figyelt kérdés

[link]


Illetve még az lenne a kérdésem, hogy utálom a hajlakkot, tudnátok mondani olyan szert, amitől viszonylag tartós marad a frizura, de nem lesz ragacsos és kemény mint a hajlakktól?


Köszi.


2013. júl. 18. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Én törölközőszáraz hajra sea salt spray-t szoktam fújni, nekem toni-and-guy van otthon, de már a got2b-nek is van ilyen pumpás terméke, az jóval olcsóbb, legközelebb én is kipróbálom, de még van a régiből. Ettől lesz tartása a hajamnak és ha vasalok bele egy kis hullámot, akkor jobban megtartja. Bár hajlakkozni így is szoktam, de sokkal tartósabb hullámot csinálok így, mint nélküle.


Hajvasalóval pedig úgy szoktam ilyen hajat, hogy hátul kétfelé választom és előre veszem a hajam. A bal oldali hajat balra kifelé vasalom, a jobb oldalit, pedig jobbra kifelé. Megfogok először egy legalsó, vastagabb adag tincset, középtájtól elindulok lefelé és kifelé vasalva a hajvasalóval, úgy formázod, ahogy a képen kinéz. Aztán hátrateszem. Majd jön a következő tincs a sorban, végig, amíg előre nem érek az archoz közeli hajakhoz. Azokat meg még durvábban hátrafelé próbálom vasalni. De az egész előtt én át szoktam gyorsan egyenesre lapítani a hajam, mert akkor szebbek lesznek a tincsek, nem olyan kócosak.


Remélem segítettem :)

2013. júl. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a részletes leírást, nagyon sokat segítettél: )
2013. júl. 26. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!