Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltoka festett fehér...

Mit gondoltoka festett fehér hajú emberekről? Nagyon rosszul néz ki?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik, én is oylant szeetnék, csak nemtudom, mit mondana a közösség körülöttem
2009. okt. 20. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Várd meg, amíg a természet maga festi be neked kb 30 év múlva -akkor meg szívesen festenéd feketére, azt hiszem!
2009. okt. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól áll és tetszik akkor csináltasd meg, de, ha az a társaság akiktől "félsz" tudod, hogy leszólná vagy valami én meggondolnám, e ugye erre azt szokták mondani, hogy nem kell törődni mások véleményével meg ilyen a stílusod és kész, de én is gátlásosabb vagyok picit ezért mondtam, hogy gondold meg :)
2009. okt. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek jól áll, van akinek meg nem.

Nekem tetszik, volt is fehér hajam, nem is érdekelt ha nem tetszett valakinek, végül is nem mások miatt festem a hajam, hanem mert nekem úgy tetszik.

2009. okt. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Első válaszoló...

Köszönöm, hogy gondolsz a jövőmre is, de minek várjak 30 évet? Nem az volt a kérdés, hogy mi lesz akkor.

Második válaszoló:

Másban nem is nagyon zavarna, csak ugye fehér elég kényes, mert még a végén azthiszik, ősz :D

De amugy nem is nagyon érdekel a véleményük xD

Csak kíváncsi vagyok, ti mit gondolnátok az ilyen alakokról az utcán

am 18 éves lány vagyok

2009. okt. 20. 18:11
 5/12 A kérdező kommentje:

Régóta szeretnék fehéret és alapból is kezd őzülni yD (nagymamámtól örököltem sajnos ezta korai őszülést)

Szóval még passzolna is, csak az a gáz, hogy fekete vékonyszálú hajam van...

Eléggé megviselné szerintem a szívás

Mondjuk ha lassan, modnjuk 1 év alatt változna át, ugy nem is oylan drazstikus, nem?

2009. okt. 20. 18:13
 6/12 anonim ***** válasza:

nekem nagyonnagyon tetszik, de sehogy sem ment régen,most sem az,hogy fehér legyen. te mivel oldanád meg?

nekem nemmegy, a nagyon platina hamvasszőke az ugye nem fehér, akárhogy is nézzük. pedig nekem nagyon tetszik. eddig mondjuk nemláttam magyarországon kifejezetten fehér festett hajat. mindig volt benne egy kis sárga a tövében, vagy szürke. elég nehéz szépre megcsinálni sztem. de nekem bejön!

2009. okt. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A hétvégén volt nálunk Vas megyében Japán nap, és ott láttam egy srácon hófehér hajat.

Magyar volt, de ajnos nem sikerült bszélnem vele

Biztos lehet valahol festéket venni rá, nem?

2009. okt. 20. 18:16
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon-nagyon tetszik(: Persze valakinek iszonyatosan áll!xĐ És , hogy mit szólna hozzá a többi ember?Háááát...ha jól áll akkor szerintem semmi különöset , bár szerintem ez a legkülönlegesebb hajszín(OK,most nem az öreg mamikról beszélek:P)

Ja és fiú vagy lány vagy?:)

2009. okt. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

előző vagyok

Bocsi rájöttem , hogy lány vagy.. ^^"

2009. okt. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én festett szőke vagyok,de valami platina szőkét szeretnék és így is félek nehogy szétcsessze a hajam.Hááát figyelj.Nem a legegészségesebb feketét leszívetni(mindig anyám példája jut eszembe,fekete dús,hosszú haja volt,leszívatta és le kellett vágni mert gumis lett a haja a hidrogéntől)szóval szerintem kockázatos.Mindenképp fodrásszal beszélj!Amúgy nekem alapból barna,és én lesz@rtam anno mikor szőke lettem hogy kinek nem tetszik!Volt hogy beszóltak,de sokkal jobban érzem így magam,nem másért tettem hanem magamért!Lehet te is kapsz negatív kritikát,de hát Istenem ha mindenki más szerint élne,gonolj csak bele hogy néznénk ki...:)

Beszélj a fodrászoddal és vágj bele!

2009. okt. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!