Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borgyogyasz es miteszerek....

Borgyogyasz es miteszerek. Avagy mehetek-e kozmetikushoz kezeles mellett?

Figyelt kérdés
Borgyogyaszhoz jarok mar masfel eve,es szepen renbe jott az arcom. A kezeles elott rengeteg gennyes pattanasom volt,amik hala Istennek eltuntek,de a fekete pontok,miteszerek az orromon es az allamon megmaradtak. Ezek ellen mit tudok tenni? A kremek,amiket a borgyogyasz adott csak az aknek ellen hatasosak..mehetek kozmetikushoz?Vagy az csak rontana a helyzeten?
2013. júl. 18. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj kozmetikushoz, mert a mitesszerek nem fognak eltűnni semmitől, ki kell tisztítani őket. Viszont arra készülj fel, hogy nem elég egy alkalom, rendszeresen járnod kell majd vele tisztításra, viszont azt feltétlenül említsd meg neki, hogy mit adott a bőrgyógyász, sőt jobb, ha elviszed neki a krémet.
2013. júl. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
3 eve mar jartam kozmetikushoz..ha jol emlekszem egy evet,meg kozepiskola elott..havonta mentem, emlekszem h o is adott arctejet,tonikot es kremet, csak nem hasznaltak a gennyes pattanasokra..ordogi kor ez..:-<..de ugye nem fognak kiujulni a pattanasok ha ismet elkezdek jarni?
2013. júl. 18. 19:05
 3/3 anonim válasza:
Ezen már én is gondolkoztam. Járok bőrgyógyászhoz előtte meg kozmetikushoz jártam. Szerintem kérdezd meg a bőrgyógyászt mégiscsak ő tanulta ezt.
2013. júl. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!