Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, lányok! Nektek a hosszab...

Fiúk, lányok! Nektek a hosszabb vagy a rövidebb (vállig érő vagy még rövidebb érő) haj tetszik egy nőn?

Figyelt kérdés

2013. júl. 19. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nekem a hosszabb haj tetszik(mivel nekem is az van)de szerintem ha illik a lány arcformájához akkor mindegyik szépen nézhet ki:)

16/l

2013. júl. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És hogyha egy lánynak jól áll a hosszú és rövid haj is?
2013. júl. 19. 15:45
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Általában a hosszabb. De nem egy olyan nőt ismerek, akinek sokkal jobban áll a rövid frizura, mint a hosszú. Teljesen egyénfüggő.


26/n.

2013. júl. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
általában stílusosabbnak tartom a rövid hajat, a hosszú számomra olyan jellegtelen, főleg hogy sok nő járkál elhanyagolt, igénytelen hosszú hajakkal, mert azt hiszik hogy attól hogy rá tud ülni már automatikusan szép is. de tényleg egyénfüggő, van akit nem tudnék elképzelni hosszú hajjal, annyira tökéletesen áll neki a fiús rövid. ugyanígy fordítva is. magamon a rövidet szeretem.
2013. júl. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én hosszabb haj párti vagyok.

A páromnak is egyértelműen a hosszú haj jön be.


25L

2013. júl. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hosszú haj, nekem is az van.:)
2013. júl. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
változó kinek mi áll jól, de inkább a vállig érő f22
2013. júl. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
rövid jobb szerintem főleg ha jol áll nekem pl hosszu mert már mindenki ugy szokott meg és vissza kell növesztenem de a kicsivel kevesebb baj van hamarabb szárad jobb formája lehet 17/l
2013. júl. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
attól függ milyen a hajad: göndör, vagy egyenes vagy vékonyszálú vagy dús..
2013. júl. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha szép, dús és ápolt, akkor a hosszú hajkorona gyönyörű. Viszont egy szálkás, töredezett, vékonyszálú hosszú hajtól frászt tudok kapni. De ha teheted, akkor növeszd meg, mert -sajnos- a hosszú hajat az érzékiséggel szokták azonosítani, míg a rövid hajat a fiús személyiséggel... ne kérdezd, miért, én sem értem...

L

2013. júl. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!