Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan vágjam ilyenre a hajam?

Hogyan vágjam ilyenre a hajam?

Figyelt kérdés

[link]

(Nem bízom fodrászra mert mindig elrontja a hajam...)


Segítsetek, hogy kell ilyet alkotni? Nincs valami youtube-os videó esetleg?:)


2009. okt. 20. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni illatszer boltokban tépő fésűt,azzal kicsit elől végigmész a vizes hajadon és kész is!
2009. okt. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nem hinném, hogy ezt 1 fodrász nem tudja megcsinálni. Ez egy egyszerű frizura.

Ugyanilyen soha nem lesz, mert nem a te fejed, a te arcodhoz már máshogy néz ki, és eért nem látod ugyan olyannak. Te magadnak még annyira sem fogod tudni, mint 1 fodrász.

2009. okt. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont ilyen hajam van most :D Amúgy szerintem válts fodrászt és nem lesz ilyen gondod :)
2009. okt. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én már találkoztam olyan fodrásszal, akinek a tépett haj az egyféle van, és olyat vág. :S Új fodrásznál is nehéz előre kideríteni...legalábbis én lusta lennék rá. :)

Nekem is kb. ilyesmi hajam van (

hátul: leghosszabb hátközépig, legrövidebb: vállamnál ~5cm-rel lentebb;

elől/oldalt: leghosszabb nincs akkora, mint hátul, de majdnem, legrövidebb kb. az államig ér)

Én úgy vágtam ilyenre, hogy vizesen összefogtam copfba(egészen oda, ahol a homlokomnál a hajam kezdődik) és előrefésültem. Kb. az államnál vágtam le a végét egyenesre (bár gondolom tépőollóval is lehet, akkor kicsit másabb hatása lesz talán).Utána hátrafésültem megszárítottam, és ennyi.

2009. okt. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!