Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen hajszínt el lehet érni...

Ilyen hajszínt el lehet érni hennával/cassiával, egyéb természetesebb módon?

Figyelt kérdés

Eredeti hajszínem kb: [link] és ennek a keveréke : [link] (hozzáteszem, hogy nekem eredetileg kicsit vörösesebb a hajam, de olyan képet nagyon nem találtam ami pontosan olyan.)

Ilyet szeretnék: [link]

Vannak még kémiailag festett részek a hajamban azok kb ilyen színűek: [link]

Utoljára 9 hónapja festettem hajat palette festékkel, nagyon megbántam már:/ (eléggé tönkretette a hajamat, sokkal jobban töredezik, száraz, stb) ezért szeretnék vmilyen természetesebb módot találni. Köszönöm előre is:)



2013. júl. 20. 12:45
 1/4 Angica0901 válasza:
Én úgy 20 éve festem a hajam, leginkább saját magamnak, fodrászkellékes festékkel. Amikor azonban olyan színt szerettem volna, ami számomra kikeverhetetlennek tűnt, fodrászhoz mentem. Tudom, hogy a kérdésed lényege éppen az, hogy ne legyen sok kémiai anyag a festékben, de én akkor sem kísérleteznék otthon, mert esetleg kijön belőle egy olyan hajszín, amire legszívesebben sapkát húznál nyáron is. Ha pedig ez történik, akkor elkeseredésedben rá fogsz festeni a hajadra egy palette-vel, vagy mással, vagyis ugyanott vagy. Ha jól tudom, vannak olyan fodrászatok, ahol kímélőbb anyagokkal dolgoznak. Próbálj egy ilyet keresni.
2013. júl. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Eredetileg nem palette festékkel festek, hanem ammóniamentes loreallal, vagy perfect mousse habbal. Fodrászhoz nem szeretnék menni, mert nekem pl az alfaparf és wella cuccoktól is tönkrement a hajam, nem csak a palette után. Az ammóniamentes otthonik vmivel jobbak, de azoktól is töredezik a hajam, igaz kb 50%kal kevésbé, mint máskor.

A természetes dolgok pedig állítólag még jók is a hajnak:-) Próbatincset természetesen csinálnék, csak az a kérdés, hogy lehetséges- e ilyesmi ( ha nem is ilyen intenzív) színt elérni:-) azért köszönöm a válaszodat:-)

2013. júl. 21. 12:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Hennával nem hiszem, hogy valaha el fogsz érni ilyen színt. Az én hajam sokkal sötétebb mint a tiéd, és mégis piros lett az elős festésnél. A hennának pedig az a lényege, hogy minnél világosabb a saját hajad, annál vörösebbre festi.
2013. júl. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ment a zöld kéz! Mondjuk most azt olvasom, hogy a világosabb hajat narancsosabb árnyalatúra festi, p láne ha keverem cassiával. [link] meg ez amix is nagyon bejön.... De akkor gondolom ezt magamnak kell próbatinccsel kipróbálni:-D
2013. júl. 21. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!