Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pasi vagyok és a szakállam...

Pasi vagyok és a szakállam festésén gondolkodom. Kissé őszes és gondoltam fel lehetne dobni egy friss de persze természetes színnel. Szerintetek hogyan, milyen módon fessem be?

Figyelt kérdés

2013. júl. 20. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

hány éves vagy?

szerintem borotváld le

2013. júl. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem akarom leborotválni.Eszembe se jutott hiszen akkor nem törném a fejem ezen a festésen.34 vagyok
2013. júl. 20. 19:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Nos, 20 éves vagyok, tehát fiatal, de még így is eléggé röhejesnek érzem ezt a szakállfestést. Sőt még a hajfestést is férfiaknál, pedig nem vagyok konzervatív. Ha nem tetszik a színe, inkább borotváld le.
2013. júl. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez kb olyan volt mintha egy terhes nőnek aki a reggeli rosszullétekről kérdez , azt a tanácsot adnád, hogy hajtasson végre abortuszt.
2013. júl. 20. 19:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem értek ehez, de egy valamire való fodrász biztosan segítene.
2013. júl. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ hisz nagyon hasznos volt :))))) vicc
2013. júl. 20. 20:07
 7/11 belbolyhocska ***** válasza:
Kozmetikus meg tudja csinálni, bár szakállal már a férfi fodrászok is foglalkoznak. Érdemes mind a kettőt megkérdezni mit ajánlanak, mit tudnak vele csinálni.
2013. júl. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi de a kérdésem arra irányúlt, hogy hogyan s miképp fessem be. Technika érdekelt volna. Egy fodrász felkeresése számomra nme jelentett volna eddig se akadályt.
2013. júl. 20. 20:20
 9/11 anonim ***** válasza:

Veszel hajfestéket és befestet b..dmeg :D

Ne legyél már ennyire kekeckedő

2013. júl. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az a kérdés hogy milyen a hajszíned, mert ugyebár az úgy esztétikus ha a kettő színben passzol.

HA sötétre szeretnéd festeni akkor a feketét kerüld helyette a sötétbarna javasolt.

A hajfestéket használhatóak bajuszra, egyedül a szemöldökre szempillára kell speciális festék. A Hennaplus márkájú pl gyárt kifejezetten férfiaknak hajfestéket ami mehet bajuszra és szakállra is. De a többi nőknek való hajfesték is ugyanúgy működik.

Ami kell még hozzá az egy spéci ecset. Dm-ben rossmannban vagy akár tescoban is lehet ilyet vásárolni nem drága, [link]

Össze kell kutyulnia festéket a leírtak alapján és próbáld úgy bekenni a területet hogy a szőrmentes részre ne menjen. Összekutyult festéket már nem lehet újra felhasználni!

2013. júl. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!