Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Összeérő comboknál mit lehet...

Összeérő comboknál mit lehet tenni, hogy ne dörzsölődjön ki?

Figyelt kérdés
Mióta terhes lettem ill. megszültem a plussz kilók nem mentek le és összeér a combom. Imádom a szoknyákat, ruhákat, valamelyik nap abban toltam a babócámat a boltba, de komolyan alig tudtam hazajönni, úgy fájt. Mit lehet tenni? Fogyózni még nem tudok sajnos, mert szoptatok...
2008. jún. 26. 09:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Rizsből is lehet enni barnarizst, kenyérből is van teljes őrlésű barna kenyér. Ezek jóval egészségesebbek és rosrdúsabbak. A krumplit is főzheted hajában és eheted zöldségekkel/zöldség raguval stb.


Az elöttem hozzászólókkal maximálisan hasonló a tapasztalatom. A fehérjét (pl húst, tejtermék, hüvelyesek) nem jó együtt enni, szénhidráttal vagy keméményítővel(tészta, gabona, krumpli, kenyér). Ha együtt eszed akkor háj keletkezik, ha külön akkor nem.


És szülés után bár tényleg nem jó fogyózni, de tornázni lehet. :) Hatásosabb lesz, mintha csak diétáznál. Van kifejezetten szülés utáni torna, mely segít a kismamáknak visszanyerni az alakjukat. Szerintem jó dolog, kérd meg a párod tornázzatok együtt. :)

2008. jún. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
46%
Ez nagyon fájt nekem is,amíg nem vettem egy (nem vihogni!!! )hosszabb szárú bugyit.Nyárra selyemszerút,télre mindegy:Azóta megszüntek az ilyen gondjaim.Persze,kenegetni azért nem árt,éjszakára,ahogy már tanácsolták is neked.
2008. júl. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
56%
Van rajtam 30 kiló felesleg de mindig szoknyában járok, harisnya nélkül. A titok? Rexona :) azzal bekenem ugyanugy mint a hónaljamat és megyek is :)
2008. júl. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Hali,


Én ritkán hordok szoknyát pontosan emiatt, de tavaly rájöttem a tökéletes megoldásra. Kell venni egy golyós dezodort amit csak a combodra használsz. Én a sensitive Dm-est szoktam használni de lényegében bármelyik jó. Tényleg bevált nekem. Persze, jó ha viszed magaddal ugyanúgy ahogy amúgy is szoktam vinni a dezodoromat nyáridőben, de ugyan már a mai hatalmas táskákban simán megbújhat!

2013. ápr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!