Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajfestéket/színezőt...

Milyen hajfestéket/színezőt (? ) válasszak? #Férfi

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és nagyon sötét barna a hajam, és nem illik a jelenlegi frizurámhoz, be szeretném festeni sötétszőkére, vagy nagyon világos barnára. Ezt mivel tegyem meg? Vannak férfiaknak kitalált hajfestékek, amiket nem az őszülés miatt találtak ki, vagy használjak nőit?

Előre is köszönöm a válaszokat, és nem kérek semmi homokos megjegyzést, teljesen hetero vagyok.



2013. júl. 20. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is be van festve a hajam és hetero vagyok.. Én női hajfestéket használok, mert férfibe csak őszülősre van, vagy ronda a szín. De vigyázz, mert nagyon el lehet rontani, ha nagyon sötétbarna a hajad könnyen lehet narancssárga egy szőke hajfestéktől.
2013. júl. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Plusz, ha világosítani akarsz, akkor ki kell szőkíteni a hajad, a festék nem fogja önmagától befogni.

De nyugodtan használhatsz utána női festéket, nem fog tőle melled nőni:)

2013. júl. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor először ki kell szőkítenem, ahhoz hogy befessem mondjuk egy ilyen színűre?

[link] 10-es kép

Jelenleg ilyen:

[link] #02-es kép

2013. júl. 21. 02:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Világosítani nem egyszerű, mert a sötétbarna ha világosítod akkor könnyen csak vörösödni fog, vagy narancssárga lesz. Bízd fodrászra mindenképp. És azzal is számolj, hogy kb 3 hetente kell majd menni, mert lenő és egy fiún az elég gázul néz ki. Nőkön is ugyan, de pasikon még inkább gáz a festett lenőtt haj.
2013. júl. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!